HOYER Med od akacije BIO, 500 g

S prirodnih livada

€ 12,32 € 13,69 -10%

(€ 24,64 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 500 g

Na zalihi

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • prekrasan i blag
  • nektar od bagrema
  • porijeklo: Mađarska i Rumunjska
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Često naručeno zajedno sa HOYER Manuka med + propolis sprej bio, 20 ml

HOYER Med od akacije BIO, 500 g € 12,32 (€ 24,64 / kg)
HOYER Manuka med + propolis sprej bio, 20 ml € 10,25 (€ 512,50 / l)
Ukupna cijena: € 22,57
Opis

Nektar za med od akacije pčele sakupljaju u prirodnim šumama u Mađarskoj i Rumunjskoj. Zanimljivo: Med od akacije dolazi od stabla bagrema poznatog i kao "lažna akacija". Početkom ljeta bijeli cvjetovi ovih stabala obavijaju šume očaravajućim mirisom kojem pčelinje zajednice jednostavno ne mogu odoljeti. Lagani, tekući bagremov med sa svojim prekrasnim okusom jednako je neodoljiv.

Važne napomene: Nije pogodno za bebe mlađe od 12 mjeseci! Čuvati na sobnoj temperaturi.

Br. proiz. XPI-HOY-0109
Sadržaj: 500 g
EAN: 4002029001095
Br. proizvođača: 0109
Marke: HOYER
Oblici prehrane: Vegetarijansko
Vrste proizvoda: Hrana
Svojstva : Vegetarijansko
Važne informacije o medu
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: HOYER GmbH, Steinbruchstraße 18, 82398, Polling, Njemačka, www.hoyer-honig.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za HOYER Med od akacije BIO

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder