Bake Affair Keto vafli za zaljubiti se, 301 g
Užitak s malo ugljikohidrata za ketogenu prehranu
€ 9,09
(€ 30,20 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- za 5 vafla od 140 g
- bogato vlaknima i proteinima
- uklj. kompleks vitamina B
Opis
Ova smjesa za pečenje namijenjena je svima onima koji preferiraju ketogenu prehranu ili svjesno žele izbjegavati ugljikohidrate. Bogata je proteinima, kao i vlaknima te sadrži esencijalne B-vitamine - za užitak te jednostavnu, brzu pripremu.
Priprema:
- Zagrijte pekač za vafle prema uputama proizvođača.
- Otvorite poklopac za čuvanje svježine i stavite smjesu za pečenje u veliku zdjelu ili posudu za miksanje Thermomixa.
- Otopite 45 g kokosove masti u loncu ili mikrovalnoj pećnici oko 20 sekundi te pomiješajte sa smjesom za pečenje i 350 ml vode (pogledajte liniju za vodu u posudi) pjenjačom, kuhinjskim robotom ili Thermomixom (brzina 5, 30 sekundi).
- Zatim ostavite tijesto da bubri oko 5 minuta.
- Namastite pekač za vafle i pomoću zaimače ulijte tijesto u vrući pekač za vafle. Ovisno o stupnju hrskavosti pecite oko 4-5 minuta.
- Po želji ukrasite vafle bobičastim voćem i šlagom.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1125 |
|---|---|
| Sadržaj: | 301 g |
| EAN: | 9120101517168 |
| Br. proizvođača: | 1125 |
| Marke: | Bake Affair |
| Oblici prehrane: | Keto |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Smjesa za pečenje |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g[1] |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1578 / 377 kj / kcal |
| Masti | 24 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 5,1 g |
| Ugljikohidrati | 8,4 g |
| od toga Šećer | 4,9 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 8,5 g |
| | 27 g |
| Sol | 0,46 g |
- Mješavina za pečenje
Sastav
| Sastav | po 100 g[1] |
|---|---|
| vitamin B3 (niacin) | 9,4 mg |
| vitamin B5 (pantotenska kiselina) | 3,7 mg |
| vitamin B2 (riboflavin) | 0,8 mg |
| vitamin B1 (tiamin) | 0,5 mg |
| vitamin B6 (piridoksin) | 0,5 mg |
| vitamin B9 (folna kiselina) | 114,4 µg |
| vitamin B7 (biotin) | 32,9 µg |
| Vitamin B12 (metilkobalamin) | 1,2 µg |
- Mješavina za pečenje
Sirovine
sladilo (eritritol), mljeveni bademi, kokosovo brašno, cijelo jaje u prahu, protein sirutke, Punomasno mlijeko u prahu, prašak za pecivo (natrijev hidrogenkarbonat[1], dinatrijev difosfat[1], kukuruzni škrob),
- Sredstvo za dizanje tijesta
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|