Home of Ayurveda somamed Kokosovo ulje djevičansko VCO, bio, 250 ml
Rashlađujuće kokosovo ulje
€ 9,59
(€ 38,36 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- primjena na koži i kosi
- miris kokosa
- hladno prešano
-
Bio certificirano
Opis
Kokosovo ulje ima rashlađujući učinak i stoga je idealan proizvod ljeti – u vrijeme Pitte.
- kosi daje sjaj
- izvrsno je kao ulje za masažu
Zemlja podrijetla: Poljoprivreda izvan EU-a
| Br. proiz. | XAY-MAH-54600036 |
|---|---|
| Sadržaj: | 250 ml |
| EAN: | 9120044690522 |
| Br. proizvođača: | 54600036 |
| Marke: | Home of Ayurveda somamed |
| materijal: | Staklo |
| Oblik prezentacije: | Ulje |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Bio certificirano, Uz manje plastike |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana, Ulja i masti |
Sirovine
kokos[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 3768 / 900 kj / kcal |
| Masti | 100 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 92 g |
| Ugljikohidrati | 0 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Maharishi Ayurveda GmbH, Reiting 4, 4682, Geboltskirchen, Austrija, www.ayurvedashop.at |
|---|