Hari Tea - Izbor ajurvedskih biljnih čajeva

Tradicionalna umjetnost bilja za vaše trenutke opuštanja

Hari Tea spaja drevnu mudrost Ayurvede s modernim, svjesnim načinom života. Brend nudi izvrsne organske mješavine u vrhunskim pamučnim vrećicama, temeljene na tradicionalnim receptima, kako bi obogatio vaš svakodnevni život dragocjenim trenucima spokoja.

Filtriranje i sortiranje

Cijena čaj
Filteri

Hari Tea: 5 proizvoda

Hari Tea Bio čaj "Nur Mut!" – Ruža i hibiskus

Hari Tea Bio čaj "Nur Mut!" – Ruža i hibiskus, 10 vrećica čaja (20 g)

  • s pravim laticama ruže i hibiskusom
  • u finim pamučnim vrećicama za čaj
  • voćni, blagi profil okusa
€ 5,40 € 5,69 (€ 270,00 / kg)

Dostava do 07. listopada

Bio čaj "Neuer Schwung" – Hibiskus i metvica

Hari Tea Bio čaj "Neuer Schwung" – Hibiskus i metvica, 10 vrećica čaja (20 g)

  • hibiskus i dvije vrste metvice
  • s ginsengom i prženom cikorijom
  • osvježavajuća i revitalizirajuća aroma
€ 5,40 € 5,69 (€ 270,00 / kg)

Dostava do 07. listopada

Bio čaj "Geistesblitz" – Đumbir, limun i kurkuma

Hari Tea Bio čaj "Geistesblitz" – Đumbir, limun i kurkuma, 20 vrećica čaja (20 g)

  • organski sastojci poput đumbira i kurkume
  • praktične pamučne vrećice za čaj
  • intenzivan, svjež i osvježavajući profil okusa
€ 5,40 € 5,69 (€ 270,00 / kg)

Dostava do 07. listopada

Bio čaj "Gutes Bauchgefühl" – Honeybush, cimet i ružmarin

Hari Tea Bio čaj "Gutes Bauchgefühl" – Honeybush, cimet i ružmarin, 10 vrećica čaja (20 g)

  • honeybush (medeni grm), cimet i ružmarin
  • obogaćeno zelenim čajem od jasmina
  • pikantan mediteranski profil okusa
€ 5,69 (€ 284,50 / kg)

Dostava do 07. listopada

Hari Tea Bio "Buddha Box"

Hari Tea Bio "Buddha Box", 11 vrećica čaja (22 g)

  • 11 različitih mješavina bio čajeva
  • praktične pamučne vrećice za čaj
  • idealno za isprobavanje i poklon
€ 6,89 (€ 313,18 / kg)

Dostava do 07. listopada