Govinda Jackfruit komadići (zamjena za meso), bio, 200 g
Od drveća s bio farmi certificiranih prema EU-Bio standardu
€ 4,59
(€ 22,95 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- bez glutena i soje
- neutralan okus
- konzistencija slična mesu
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Jackfruit plodovi rastu na istoimenom drveću koje potječe iz Južne Indije, gdje smiju rasti na bio farmama certificiranim prema EU-Bio standardu.
Na primjer, jackfruit meso se može koristiti za prženje ili kuhanje i ima konzistenciju sličnu mesu. Okus komadića je neutralan i može se obogatiti raznim začinima.
Savjet za recept: Zagrijte ulje za prženje ili kokosovo ulje u tavi i popržite jackfruit na srednjoj vatri. Nekoliko puta okrenite i začinite začinima, solju i paprom po želji.
Napomena: Zatvoreno pakiranje je stabilno bez hlađenja, a nakon otvaranja treba ga čuvati u hladnjaku. Zatim potrošiti unutar nekoliko dana.
| Br. proiz. | XAY-GOV-H912 |
|---|---|
| Sadržaj: | 200 g |
| EAN: | 4038507010020 |
| Br. proizvođača: | H912 |
| Marke: | Govinda |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez soje, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Alternativa mesu |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana, Superfoods |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Sirovine
100 % kruhovec (jackfruit)[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 209 / 50 kj / kcal |
| Masti | <0,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | 10 g |
| od toga Šećer | <0,1 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 9,5 g |
| | 1,5 g |
| Sol | 0,03 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, 67433, Neustadt an der Weinstraße, Njemačka, www.govinda-natur.de |
|---|