FutuNatura BIO Lion's Mane Powder, 100 g
Organski prah od gljiva
€ 22,99
(€ 229,90 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- vsok udio proteina
- jednostavno doziranje
- svestrana upotreba
Opis
Gljiva korištena u BIO Lion's Mane Powder poznata je i kao lavlja griva. Ime je dobila po svom prepoznatljivom izgledu. U proizvodu se koristi samo organski prah. Njezin nježan okus podsjeća na jastoga.
Preporučeni unos:
Otopite 1-2 g praha u 300 ml vode, čaja ili soka i pijte svakodnevno. Prašak se također može umiješati u smoothieje, jogurt, juhe i još mnogo toga.
Napomena: Zbog prirodnih sastojaka, boja, miris i okus mogu varirati od serije do serije. To ne utječe na kvalitetu i učinkovitost proizvoda.
| Br. proiz. | NARA-FN298 |
|---|---|
| Sadržaj: | 100 g |
| EAN: | 3830072114865 |
| Br. proizvođača: | FN298 |
| Marke: | FutuNatura |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Vrijeme korištenja: | Povremeno |
| Vrste proizvoda: | Vitalne gljive |
| Vitalne gljive: | Hericium erinaceus |
| Opće informacije: | nije prikladno za trudnice, nije pogodan za dojilje |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Živci, Psiha |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1185 / 283 kj / kcal |
| Masti | 2,8 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,2 g |
| Ugljikohidrati | 23,9 g |
| od toga Šećer | 3,2 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 41,4 g |
| | 20,1 g |
| Sol | <0,1 g |
Sirovine
100 % Hericium erinaceus (Igel-Stachelbart) Pilz Pulver[1]
- aus zertifiziertem ökologischem Anbau
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Be Healthy d.o.o., Ulica Mirka Vadnova 7, 4000 , Kranj, Slovenija, info@futunatura.si |
|---|