Biljni sokovi Ewalia

Prirodni dodatak prehrani za Vašeg ljubimca

Ideja o biljnim sokovima Ewalia nastala je zbog hitne situacije jednog konja. U međuvremenu se tvrtka na jugoistoku Štajerske specijalizirala ne samo za konje nego i za male životinje te s najvećom pažnjom u obiteljskom okruženju razvija prirodne, visokokoncentrirane biljne sokove za različite potrebe životinjskog svijeta.

Filtriranje i sortiranje

Cijena Vrsta životinje
Filteri

Ewalia: 16 proizvoda

Ewalia Sok za bubrege i jetru kućnih ljubimaca

Ewalia Sok za bubrege i jetru kućnih ljubimaca, 500 ml

  • za pse, mačke i ostale kućne ljubimce
  • pogodno za redovitu upotrebu
  • bez kemijskih dodataka
€ 19,34 € 21,49 (€ 38,68 / l)

Dostava do 09. listopada

Ewalia Sok za želudac za kućne ljubimce

Ewalia Sok za želudac za kućne ljubimce, 500 ml

  • sa sladićem, kamilicom, komoračem i bijelim sljezom
  • certificirano kvalitetno bilje
  • za pse, glodavce i dr.
€ 19,34 € 21,49 (€ 38,68 / l)

Dostava do 09. listopada

Ewalia Bewegungssaft für Haustiere

Ewalia Bewegungssaft für Haustiere, 500 ml

  • Hochkonzentrierter Kräuterauszug
  • Mit Teufelskralle & Traubenkernen
  • Einfache Dosierung
€ 17,81 € 19,79 (€ 35,62 / l)

Dostava do 09. listopada

Ewalia Krema za rane za kućne ljubimce

Ewalia Krema za rane za kućne ljubimce, 100 ml

  • prirodni sastojci
  • za površinske rane
  • podržava regeneraciju stanica kože
€ 16,91 € 18,79 (€ 169,10 / l)

Dostava do 09. listopada

Ewalia Ulje crnog kima za životinje

Ewalia Ulje crnog kima za životinje, 500 ml

  • hladno prešano
  • od egipatskog crnog kima
  • prehrambena kvaliteta
€ 35,99 € 39,99 (€ 71,98 / l)

Dostava do 09. listopada

Ewalia Balzam za njegu šapa

Ewalia Balzam za njegu šapa, 100 ml

  • pruža šapama hidrataciju
  • prirodna njega
  • za meku kožu
€ 18,89 € 20,99 (€ 188,90 / l)

Dostava do 09. listopada

Ewalia Crijevni sok za kućne ljubimce

Ewalia Crijevni sok za kućne ljubimce, 500 ml

  • s lišćem kamilice i kupine
  • visoko koncentrirani biljni ekstrakt
  • bez kemijskih dodataka
€ 17,81 € 19,79 (€ 35,62 / l)

Dostava do 09. listopada

Ewalia Umirujući sok za grlo za kućne ljubimce

Ewalia Umirujući sok za grlo za kućne ljubimce, 500 ml

  • za pse, glodavce i dr.
  • bez kemijskih dodataka
  • austrijska kvaliteta
€ 19,34 € 21,49 (€ 38,68 / l)

Dostava do 09. listopada

Ewalia Kardiovaskularni sok za kućne ljubimce

Ewalia Kardiovaskularni sok za kućne ljubimce, 500 ml

  • pogodno za starije životinje
  • sa stolisnikom i glogom
  • bez kemijskih dodataka
€ 19,34 € 21,49 (€ 38,68 / l)

Dostava do 09. listopada

Ewalia Sok za imunitet kućnih ljubimaca

Ewalia Sok za imunitet kućnih ljubimaca, 500 ml

  • za pse, glodavce i dr.
  • sadrži vitamin C
  • s pasjim trnom, šipkom i ginsengom
€ 17,81 € 19,79 (€ 35,62 / l)

Dostava do 09. listopada

Ewalia Rio Grande sok za kućne ljubimce

Ewalia Rio Grande sok za kućne ljubimce, 500 ml

  • s dragocjenim cush biljem
  • bez dodanog šećera
  • sadrži obični kanabis
€ 19,34 € 21,49 (€ 38,68 / l)

Dostava do 09. listopada

Ewalia Krema protiv svraba za kućne ljubimce

Ewalia Krema protiv svraba za kućne ljubimce, 100 ml

  • čisto prirodna kremasta baza
  • čuva prirodnu vlagu
  • s ekstraktom biljnog ulja
€ 16,91 € 18,79 (€ 169,10 / l)

Dostava do 09. listopada

Ewalia Krema za zaštitu šapa

Ewalia Krema za zaštitu šapa, 100 ml

  • za kožu i jastučiće pod jakim stresom
  • jača prirodnu zaštitnu funkciju kože
  • s ekstraktom ulja nevena
€ 18,89 € 20,99 (€ 188,90 / l)

Dostava do 09. listopada

Ewalia Senior Fit - sok za kućne ljubimce

Ewalia Senior Fit -​ sok za kućne ljubimce, 500 ml

  • posebno za starije životinje
  • s vrijednim biljnim ekstraktima
  • za pse, glodavce i ostale ljubimce
€ 17,81 € 19,79 (€ 35,62 / l)

Dostava do 09. listopada

Ewalia Sok za živce kućnih ljubimaca

Ewalia Sok za živce kućnih ljubimaca, 500 ml

  • za pse, glodavce i dr.
  • s valerijanom, lavandom i matičnjakom
  • u iznimnim situacijama
€ 19,34 € 21,49 (€ 38,68 / l)

Dostava do 09. listopada

Šampon za kućne ljubimce od meda i kamilice

Ewalia Šampon za kućne ljubimce od meda i kamilice, 300 ml

  • s uljem kamilice, sapunom od skute, medom
  • nježni šampon
  • daje sjaj i mekoću
€ 15,47 € 17,19 (€ 51,57 / l)

Dostava do 09. listopada