Eric Favre ISO FUSION 2 kg, Vanilla (2 kg)
Svestrani proteinski boost za vaš trening
€ 67,49 € 74,99 -10%
(€ 33,75 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- više od 81 % proteina
- visokokvalitetni proteinski kompleks
- manje od 0,3 g šećera po shakeu
Opis
ISO FUSION kombinira nekoliko visokokvalitetnih izvora proteina životinjskog i biljnog podrijetla u uravnoteženu mješavinu. Rezultat: proteinski prah koji se fleksibilno uklapa u vaš plan treninga i prehrane. Bilo da se radi o konzumaciji oko treninga ili kao praktičan dodatak u svakodnevici – ISO FUSION ističe se dobrom topljivošću, niskim udjelom šećera i sastavom prilagođenim sportašima. Idealno za sve koji cijene raznolikost, kvalitetu i jednostavnu primjenu.
- višekomponentni protein
- životinjski i biljni izvori
- visok udio proteina
- nizak udio šećera
- sadrži esencijalne aminokiseline
- dobra topljivost
- praktično doziranje za svakodnevicu
Preporuka za konzumaciju:
- U danima treninga: ujutro otopite jednu mjernu žlicu od 30 g u 200 - 250 ml vode te konzumirajte prije i nakon treninga.
- U danima odmora: svakodnevno otopite dvije mjerne žlice od 30 g u 200 - 250 ml vode i konzumirajte, po mogućnosti ujutro i navečer.
| Br. proiz. | CL-3525722064699 |
|---|---|
| Sadržaj: | 2 kg |
| EAN: | 3525722064699 |
| Br. proizvođača: | 3525722064699 |
| Marke: | Eric Favre |
| Ciljevi treninga: | Izgradnja mišića |
| Vrijeme korištenja: | Prije sporta, Nakon treninga, ujutro, navečer |
| Vrste proizvoda: | Shake napitci, spirutein i protein |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
izolat proteina graška, bjelančevine u prahu (jaje), glicin, izolat proteina sirutke, emulgator (suncokretov lecitin), koncentrat proteina sirutke, emulgator (suncokretov lecitin), koncentrat mliječnih proteina, 2,6 % aroma, kakao u prahu, zgušnjivač (guar guma), Sol, sladilo (Sucralose)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1645 / 393 kj / kcal |
| Masti | 5,4 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,2 g |
| Ugljikohidrati | 1,52 g |
| od toga Šećer | 1 g |
| | 81,2 g |
| Sol | 2 g |
Sastav
| Sastav | po 100 g |
|---|---|
| L-lizin[1] | 5,38 g |
| L-metionin[1] | 1,35 g |
| L-fenilalanin[1] | 3,6 g |
| L-histidin | 1,62 g |
| L-treonin[1] | 2,84 g |
| L-triptofan[1] | 0,83 g |
| L-alanin | 3,27 g |
| L-arginin | 4,53 g |
| asparagin | 7,7 g |
| L-cistein | 1,14 g |
| glutamin | 12,55 g |
| Glicin | 15,35 g |
| L-prolin | 3,28 g |
| L-serin | 3,88 g |
| L-tirozin | 2,75 g |
| L-izoleucin[1] | 3,58 g |
| L- leucin[1] | 6,16 g |
| L-valin[1] | 3,93 g |
| BCAAs | 13,66 g |
- esencijalne aminokiseline
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Les Trois Chenes, ZA Terre Ronde, 69770, Villechenève, Francuska, www.3chenes.com |
|---|