Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Endothel Life, 480 g
Kardio vitalni kompleks
€ 43,21 € 45,49 -5%
(€ 90,02 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- s ekstraktom acerole
- uključujući kompleks vitamina B
- vegansko i bez dodanog šećera
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Ovaj porcijski prah sadrži posebnu formulaciju poluesencijalnih aminokiselina L-arginina i L-citrulina. Formula također uključuje kompleks vitamina B i ekstrakt acerole – acerola je voće koje sadrži 30 puta više vitamina C od limuna.
Svako pakiranje sadrži 60 vrećica od 8 g. Proizvod ne sadrži dodani šećer i pogodan je za dijabetičare i vegane.
Preporučeni unos:
Uzmite jednu vrećicu dva puta dnevno nakon obroka. Sadržaj jedne vrećice umiješajte u dovoljno hladnu do mlaku tekućinu i popijte. Ne miješajte u vruće napitke.
| Br. proiz. | DrE-D1720 |
|---|---|
| Sadržaj: | 480 g |
| EAN: | 9120037452175 |
| Br. proizvođača: | D1720 |
| Marke: | Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Vrijeme korištenja: | nakon jela |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez jaja, Bez soje, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Aminokiseline |
| Svojstva : | BEZ kvasca, Bez sintetičkih dodataka, Vegansko, Vegetarijansko, BEZ pšenice, Bez dodatka šećera, BEZ magnezijevog stearata |
| Aminokiseline: | Arginin |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Dobro za: | Srce i krvožilni sustav |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sastav
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (8 g)[1] |
|---|---|
| L-arginin HCl | 1,5 g |
| Acerola Extract | 800 mg |
| Trimagnezijev dicitrat[1] | 500 mg |
| Vitamin B kompleks | 210 mg |
| Citrllin | 1,5 g |
| Baobab u prahu | 1,69 g |
| Breskva u prahu | 1,5 g |
| Zobeni napitak u prahu | 300 mg |
- Ab einer Tagesdosis von >250 mg: Magnesium-Präparate können abführend wirken.
- pro Beutel (8g)
Sirovine
L-arginin, Citrllin, Acerola prah, Trimagnezijev dicitrat, Zobeni napitak u prahu,
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | ANATIS NATURPRODUKTE Handels GmbH, Mogersdorf 298, 8382, Mogersdorf , Austrija, service@anatis-naturprodukte.com |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Endothel Life
2 recenzije kupaca u drugim jezicima
| 5 zvjezdice | | 3 | (60%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 2 | (40%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
5 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 2 recenzije na drugim jezicima.
- Bez recenzija.