Dodaci prehrani i napitci

Bez obzira radi li se o elektrolitima, proteinima, ugljikohidratima, povrću ili voću, ovdje možete pronaći napitke u svim okusima, od A-Ž, tu je sigurno nešto za svakoga.

Kupovina po kategorijama

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke Oblik prezentacije Alergeni Svojstva Ayurvedski proizvodi
Filteri

Napitci: 1 - 30 od 60 proizvoda

Alnatura Bio sok od cikle

Alnatura Bio sok od cikle, 1 l

  • direktni sok
  • kvaliteta Naturland
  • veganski
€ 2,33 € 2,59 (€ 2,33 / l)

Dostava do 09. listopada

Organski sok od cikle fermentiran mliječnom kiselinom

Alnatura Organski sok od cikle fermentiran mliječnom kiselinom, 500 ml

  • napitak i sastojak
  • 100% bio uzgoj
  • slatkasto-aromatično s blagom kiselošću
€ 1,70 € 1,89 (€ 3,40 / l)

Dostava do 09. listopada

Sponser Sport Food Liquid Energy PURE

Sponser Sport Food Liquid Energy PURE, 70 g

  • praktično doziranje
  • idealno i za timske sportove
  • vrlo neutralan okus
€ 3,32 € 3,69 (€ 47,43 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio sok od mrkve

Alnatura Bio sok od mrkve, 1 l

  • direktni sok
  • bio kvaliteta
  • blagog prirodnog okusa
€ 2,06 € 2,29 (€ 2,06 / l)

Dostava do 09. listopada

BIO PRIMO Organski sok od mrkve

BIO PRIMO Organski sok od mrkve, 0,50 l

  • svježi sok
  • fino pasterizirano
  • profinjeno s malo limuna
€ 1,34 € 1,49 (€ 2,68 / l)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio direktni sok od rajčice

Alnatura Bio direktni sok od rajčice, 500 ml

  • veganski
  • s morskom soli
  • od talijanskih rajčica
€ 1,70 € 1,89 (€ 3,40 / l)

Dostava do 09. listopada

BIO PRIMO Koktel od organskog povrća

BIO PRIMO Koktel od organskog povrća, 0,50 l

  • svježi sok
  • 85% sok od rajčice
  • rafinirano morskom soli
€ 1,34 € 1,49 (€ 2,68 / l)

Dostava do 09. listopada

Sponser Sport Food Recovery Shake

Sponser Sport Food Recovery Shake, Chocolate (900 g)

  • visokokvalitetan izvor proteina
  • s vitaminima i mineralima
  • može se pripremiti s mlijekom ili vodom
€ 35,09 € 38,99 (€ 38,99 / kg)

Dostava do 09. listopada

Sponser Sport Food Carbo Loader Citrus-Orange

Sponser Sport Food Carbo Loader Citrus-​Orange, 1.200 g

  • s elektrolitima
  • kod sportova izdržljivosti
  • formulacija ugljikohidrata
€ 32,84 € 36,49 (€ 27,37 / kg)

Dostava do 09. listopada

Bio izravni sok od kiselog kupusa fermentiran mliječnom kiselinom

Alnatura Bio izravni sok od kiselog kupusa fermentiran mliječnom kiselinom, 500 ml

  • izravni sok
  • ukusan čist ili pomiješan
  • obogaćen morskom soli
€ 1,70 € 1,89 (€ 3,40 / l)

Dostava do 09. listopada

Sponser Sport Food Liquid Energy PLUS Sachet

Sponser Sport Food Liquid Energy PLUS Sachet, 35 g

  • optimalna mješavina glukoze i fruktoze
  • sadrži 50 mg kofeina po tubi
  • bez laktoze i konzervansa
€ 2,06 € 2,29 (€ 58,86 / kg)

Dostava do 09. listopada

Sponser Sport Food Liquid Energy PLUS

Sponser Sport Food Liquid Energy PLUS, Cola-​Lemon (70 g)

  • posebno za sportove izdržljivosti
  • izvor ugljikohidrata
  • praktično za putovanje
€ 3,32 € 3,69 (€ 47,43 / kg)

Dostava do 09. listopada

Bio izravni sok od mrkve fermentiran mliječnom kiselinom

Alnatura Bio izravni sok od mrkve fermentiran mliječnom kiselinom, 500 ml

  • 100 % izravni sok
  • bogat provitaminom A
  • za piće ili kuhanje
€ 1,70 € 1,89 (€ 3,40 / l)

Dostava do 14. listopada

Sponser Sport Food Competition

Sponser Sport Food Competition, Citrus (1.000 g)

  • bez slobodne fruktoze
  • s Multi-Carb formulom
  • bez kiselina
€ 27,89 € 30,99 (€ 27,89 / kg)

Dostava do 09. listopada

Amaiva Organski sok od aloe vere

Amaiva Organski sok od aloe vere, 1 l

  • 100% direktni sok
  • sa 1200 mg aloveroze
  • bez boja i konzervansa
€ 24,29 € 26,99 (€ 24,29 / l)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma D-riboza u prahu

ZeinPharma D-​riboza u prahu, 200 g

  • potpuno prirodno čisto
  • dobiveno fermentacijom kvasca
  • prirodni sastavni dio ATP-a
€ 31,04 € 34,49 (€ 155,20 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Organski sok od svježeg povrća

Alnatura Organski sok od svježeg povrća, 330 ml

  • aromatičan okus
  • s mrkvom, celerom i ciklom
  • za piće ili kao temeljac za juhu
€ 1,52 € 1,69 (€ 4,61 / l)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio svježe prešani sok od cikle

Alnatura Bio svježe prešani sok od cikle, 330 ml

  • svježe prešana
  • kvaliteta Demeter
  • staklena boca s navojnim poklopcem
€ 1,43 € 1,59 (€ 4,33 / l)

Dostava do 09. listopada

Natural Power Dekstroza

Natural Power Dekstroza, 1.000 g

  • jednostavni šećer
  • čisti ugljikohidratni prah
  • tijekom treninga izdržljivosti
€ 6,65 € 7,39 (€ 6,65 / kg)

Dostava do 09. listopada

FutuNatura 100% aloe vera - gel za piće

FutuNatura 100% aloe vera -​ gel za piće, 500 ml

  • za piće ili njegu tijela
  • s komadićima pulpe
  • pasterizirano
€ 11,78 € 13,09 (€ 23,56 / l)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Organski sok od svježe mrkve

Alnatura Organski sok od svježe mrkve, 330 ml

  • potpuni užitak ispijanja
  • 100% Demeter organski uzgoj
  • staklena boca koja se može ponovno zatvoriti
€ 1,52 € 1,69 (€ 4,61 / l)

Dostava do 09. listopada

Sponser Sport Food Liquid Energy Salty Sachet

Sponser Sport Food Liquid Energy Salty Sachet, 35 g

  • gel s ugljikohidratima
  • obogaćen sa 150 mg natrija
  • bez konzervansa
€ 2,06 € 2,29 (€ 58,86 / kg)

Dostava do 09. listopada

BIO PRIMO Organski sok od rajčice

BIO PRIMO Organski sok od rajčice, 0,50 l

  • svježi sok
  • fino pasterizirano
  • rafinirano morskom soli
€ 1,34 € 1,49 (€ 2,68 / l)

Dostava do 09. listopada

Mammut Weight Gainer Crash 5000 Dose

Mammut Weight Gainer Crash 5000 Dose, Cookies (4.500 g)

  • kompleks ugljikohidrata s 3 komponente
  • proteinski kompleks s 4 komponente
€ 76,94 € 85,49 (€ 17,10 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Sponser Sport Food Ultra Competition

Sponser Sport Food Ultra Competition, 800 g

  • individualno doziranje
  • nizak glikemijski indeks
  • dugotrajna opskrba energijom
€ 27,44 € 30,49 (€ 34,30 / kg)

Dostava do 09. listopada

Sponser Sport Food Competition Refill Bag

Sponser Sport Food Competition Refill Bag, Cool Mint (800 g)

  • bez kiseline
  • bez laktoze
  • nema dodataka
€ 21,59 € 23,99 (€ 26,99 / kg)

Dostava do 09. listopada

FutuNatura Aloe Vera 100% sok

FutuNatura Aloe Vera 100% sok, 1 l

  • za piće i za kreme
  • dobivenohladnim prešanjem listova
  • bez aloina
€ 16,91 € 18,79 (€ 16,91 / l)

Dostava do 15. listopada

Peeroton CARBO+

Peeroton CARBO+, 600 g

  • brza dugotrajna opskrba energijom
  • s kompleksnim, lako probavljivim ugljikohidratima
  • brza apsorpcija
€ 22,79 € 28,49 (€ 37,98 / kg)

Dostava do 09. listopada

Mammut Weight Gainer Crash 5000 - čokolada

Mammut Weight Gainer Crash 5000 -​ čokolada, 1.400 g

  • 3-komponentni karb-kompleks
  • kompleks s 4 komponente proteina
€ 31,04 € 34,49 (€ 22,17 / kg)

Dostava do 09. listopada

Bio Think Pink Smoothie

BIO PRIMO Bio Think Pink Smoothie, 250 ml

  • s jabukom, grožđem, bananom i još mnogo toga.
  • u staklenoj boci
  • praktično za u pokretu
€ 2,15 € 2,39 (€ 8,60 / l)

Dostava do 09. listopada