Veliki asortiman čajeva marke Demmers Teehaus

Vlastite varijacije susreću široku paletu čajeva iz cijelog svijeta

Stručnjak u svojem području, bez sumnje. Demmers Teehaus, vrhunsku trgovinu čajem, osnovao je 1981. godine Andrew Demmer u Beču. Pravo mjesto susreta zaljubljenika u čaj i poznavatelja čaja. Vlastite varijacije susreću se s velikim brojem sorti iz cijelog svijeta. Crni čajevi, zeleni čajevi, bijeli čajevi, Oolong čajevi, Style čajevi i Pu Erh čajevi oduvijek su obogaćivali okusne pupoljke kupaca. Kvaliteta koju možete okusiti.

Filtriranje i sortiranje

Cijena Svojstva
Filteri

Demmers Teehaus: 21 proizvod

Demmers Teehaus Biljni čaj "Dobro jutro"

Demmers Teehaus Biljni čaj "Dobro jutro", 100 g

  • s limunskom travom i cvjetovima hibiskusa
  • osvježavajući karakter
  • prekrasan užitak
€ 7,39 (€ 73,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Demmers Teehaus Crni čaj "Assam Exquisite"

Demmers Teehaus Crni čaj "Assam Exquisite", 100 g

  • lijepa tamna boja
  • ugodno sladak
€ 10,44 € 10,99 (€ 104,40 / kg)

Dostava do 07. listopada

Demmers Teehaus Biljni čaj "Grčki planinski čaj"

Demmers Teehaus Biljni čaj "Grčki planinski čaj", 30 g

  • prekrasno osvježavajuć
  • okus limuna
  • svijetla boja u šalici
€ 7,99 (€ 266,33 / kg)

Dostava do 07. listopada

Demmers Teehaus Biljni čaj "Kadulja"

Demmers Teehaus Biljni čaj "Kadulja", 50 g

  • osvježavajuć okus limuna
  • iz ljetne berbe
  • s niskim udjelom kiselina
€ 9,29 (€ 185,80 / kg)

Dostava do 07. listopada

Demmers Teehaus Voćni čaj "Tisuću i jedna noć"

Demmers Teehaus Voćni čaj "Tisuću i jedna noć", 100 g

  • s ukusnim komadićima cimeta
  • fini okus vanilije
  • tamna boja u šalici
€ 8,59 (€ 85,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Demmers Teehaus Zeleni čaj "Bio Japan Kabuse-Cha"

Demmers Teehaus Zeleni čaj "Bio Japan Kabuse-​Cha", 100 g

  • aromatičan okus
  • zeleni listovi
  • s niskim udjelom kiselina
€ 33,49 (€ 334,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Demmers Teehaus Voćni čaj "Voćni vrt"

Demmers Teehaus Voćni čaj "Voćni vrt", 100 g

  • s visokokvalitetnim sastojcima
  • blag, voćni okus
€ 8,59 (€ 85,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Demmers Teehaus Biljni čaj "BIO cvjetovi kamilice"

Demmers Teehaus Biljni čaj "BIO cvjetovi kamilice", 50 g

  • blag karakter
  • aromatičan miris
€ 8,59 (€ 171,80 / kg)

Dostava do 07. listopada

Demmers Teehaus Voćni čaj "Voćno i svježe"

Demmers Teehaus Voćni čaj "Voćno i svježe", 100 g

  • bez dodanih aroma
  • prekrasan okus limuna
  • lijepa crvena boja u šalici
€ 7,99 (€ 79,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Demmers Teehaus Voćni čaj "Naranča i đumbir"

Demmers Teehaus Voćni čaj "Naranča i đumbir", 100 g

  • s komadićima naranče i đumbira
  • ukusno i kao ledeni čaj
  • lijepa crvena boja u šalici
€ 8,59 (€ 85,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Demmers Teehaus Voćni čaj "Voćnjak"

Demmers Teehaus Voćni čaj "Voćnjak", 100 g

  • odabrani sastojci
  • s aromom zrelih jagoda
  • ukusno i kao ledeni čaj
€ 7,99 (€ 79,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Demmers Teehaus Crni čaj "Bio Indian Chai"

Demmers Teehaus Crni čaj "Bio Indian Chai", 100 g

  • iz organskog uzgoja
  • visokokvalitetni crni čaj iz Cejlona
  • odabrani začini
€ 10,49 (€ 104,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Demmers Teehaus Oolong čaj "Bio Sumatra Green Oolong"

Demmers Teehaus Oolong čaj "Bio Sumatra Green Oolong", 100 g

  • najviša kvaliteta
  • nježan i cvjetni
  • boja žada
€ 21,99 (€ 219,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Demmers Teehaus Biljni čaj "Body & Soul"

Demmers Teehaus Biljni čaj "Body & Soul", 100 g

  • osvježavajuća mješavina
  • s niskim udjelom kiselina
€ 8,59 (€ 85,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Crni čaj "Earl Grey Special Soft" (bez kofeina)

Demmers Teehaus Crni čaj "Earl Grey Special Soft" (bez kofeina), 100 g

  • puna aroma
  • najviša kvaliteta
  • s bijelim cvjetovima različka
€ 15,09 (€ 150,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Demmers Teehaus Rooibos čaj "Grün Cranberry Acerola"

Demmers Teehaus Rooibos čaj "Grün Cranberry Acerola", 100 g

  • s najboljim sastojcima
  • s niskim udjelom kiselina
  • bez kofeina
€ 9,69 (€ 96,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Demmers Teehaus Zeleni čaj "Bio Japan Sencha"

Demmers Teehaus Zeleni čaj "Bio Japan Sencha", 100 g

  • igličasti listovi
  • ukusan i kao ledeni čaj
  • organska kvaliteta
€ 16,19 (€ 161,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Demmers Teehaus Biljni čaj "Fresh & Fit"

Demmers Teehaus Biljni čaj "Fresh & Fit", 100 g

  • osvježavajuće ukusna
  • pogodna i kao ledeni čaj
  • s niskim udjelom kiselina
€ 8,59 (€ 85,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Demmers Teehaus Crni čaj "Earl Grey Lady Blue"

Demmers Teehaus Crni čaj "Earl Grey Lady Blue", 100 g

  • odabrana čajna mješavina
  • s plavim različkom
  • limunsko-svježe
€ 10,99 (€ 109,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Demmers Teehaus Crni čaj "Royal Blend"

Demmers Teehaus Crni čaj "Royal Blend", 100 g

  • plemenita Second Flush-mješavina
  • baršunasto-mekani karakter
  • ugodno orašasta nota
€ 18,79 (€ 187,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Demmers Teehaus Zeleni čaj "Zeleni đumbir"

Demmers Teehaus Zeleni čaj "Zeleni đumbir", 100 g

  • s niskim udjelom kiselina
  • decentno-oštra nota đumbira
  • svježa, svijetla boja u šalici
€ 10,49 (€ 104,90 / kg)

Dostava do 22. listopada