Cosmoveda Bio smeđa Punjabi Basmati riža, 1 kg
Specijalitet iz Indije!
€ 9,09
(€ 9,09 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- mirisna riža iz Indije
- fina, orašasta aroma
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Punjabi Basmati riža poseban je specijalitet zbog svog finog, iznimno mirisnog zrna. Uzgaja se u netaknutim dolinama Himalaje i navodnjava čistom planinskom vodom. Prilikom kuhanja Punjabi Basmati postaje rahla i rastresita te razvija vrlo finu, orašastu aromu.
Priprema:
Rižu kratko prokuhajte u dvostrukoj količini blago posoljene vode, a potom je ostavite da poklopljena krčka na srednje jakoj vatri oko 45 minuta.
| Br. proiz. | XAY-COS-132426 |
|---|---|
| Sadržaj: | 1 kg |
| EAN: | 4032108132426 |
| Br. proizvođača: | 132426-DE |
| Marke: | Cosmoveda |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Bez glutena, Bez laktoze, Sirova / presna hrana |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Bio certificirano, Fair Trade, Vegansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana, Žitarice |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1516 / 362 kj / kcal |
| Masti | 2,7 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,5 g |
| Ugljikohidrati | 76,2 g |
| od toga Šećer | 0,5 g |
| | 7,5 g |
| Sol | 0 g |
Sirovine
smeđa basmati riža[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Njemačka, www.cosmoveda.de |
|---|