Cosmoveda Bio Mandukaparni Churna, 70 g
Prah od nadzemnih dijelova biljke
€ 10,16 € 11,29 -10%
(€ 145,14 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- gorak okus
- Gotu Kola (Centella asiatica)
- poznata i kao indijska ticalica
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Mandukaparni (Centella asiatica) trajnica je nježnog, zeljastog rasta sa stabljikom koja puzi po tlu te na čvorovima nosi i listove i korijenje, a ima male crvene do bijele cvjetove i ovalne do kuglaste plodove. U ayurvedskoj se prehrani koriste njezini listovi.
- Opskrbljuje gorkim okusom.
Preporuka za konzumaciju:
Uzmite 1 ravnu mjernu žličicu, poželjno podijeljenu u 2 porcije, s toplom vodom, između obroka. Dnevna doza sadrži oko 2,40 g biljnog praha sa 68,64 mg sekundarnih biljnih tvari* (polifenola).
| Br. proiz. | XAY-COS-123110 |
|---|---|
| Sadržaj: | 70 g |
| EAN: | 4032108123110 |
| Br. proizvođača: | 123110-DE |
| Marke: | Cosmoveda |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Bez glutena, Bez laktoze, Sirova / presna hrana |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Biljni ekstrakti |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Dodaci prehrani, Mješavine začina (Churnas) |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
gotu kola (Centella asiatica)[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Sastav
| Sastav | po 2,4 g |
|---|---|
| gotu kola (Centella asiatica) | 2,4 g |
| od toga polifenoli | 68,64 mg |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Njemačka, www.cosmoveda.de |
|---|