Cosmoveda Bio Gokshura Churna, 80 g
Prah od plodova babinog zuba
€ 13,22 € 14,69 -10%
(€ 165,25 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- poznato i kao babin zub
- fino mljeveni biljni prah
- sladak okus
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Gokshura (Tribulus terrestris) prizemna je jedno- do dvogodišnja biljka visine do 90 cm s parno rascijepljenim listovima, žutim cvjetovima nalik žabnjaku i kuglastim plodovima. U ayurvedskoj prehrani koriste se svi dijelovi biljke. Prah cijele sušene biljke, fino i nježno samljeven (ispod 40 °C) u našoj proizvodnji, potječe iz naših indijskih i šrilankanskih Fair Trade i bio projekata.
Preporuka za konzumaciju:
Uzmite 1 ravnu mjernu žličicu, poželjno podijeljenu u 2 porcije, s toplom vodom, između obroka. Dnevna doza od 2,50 g biljnog praha sadrži 14,88 mg polifenola.
| Br. proiz. | XAY-COS-120362 |
|---|---|
| Sadržaj: | 80 g |
| EAN: | 4032108120362 |
| Br. proizvođača: | 120362-DE |
| Marke: | Cosmoveda |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Bez glutena, Bez laktoze, Sirova / presna hrana |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Biljni ekstrakti |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Dodaci prehrani, Mješavine začina (Churnas) |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Želudac i crijeva |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
gokshura (Tribulus terrestris)[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Sastav
| Sastav | po 2,5 g |
|---|---|
| gokshura (Tribulus terrestris) u prahu | 2,5 g |
| od toga polifenoli | 14,88 mg |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Njemačka, www.cosmoveda.de |
|---|