zirkulin Mini klistir, 54 g
Blaga otopina za klistiranje za samostalnu primjenu
€ 7,29
(€ 135,00 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- jednostavno i higijenski
- s glicerinom, kamilicom i sljezom
- prikladno za redovitu primjenu
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez laktoze
Opis
Ova otopina za klistiranje tvrtke zirkulin posebno je lagana i higijenska za primjenu. Glicerin ima omekšavajuća i hidratantna svojstva, dok kamilica i sljez štite i njeguju osjetljivu kožu. Proizvod je prikladan za redovitu primjenu.
Primjena:
- 1 ili 2 pojedinačne doze glicerinskog mikro klistira unutar 24 sata.
- Proizvođač preporučuje primjenu klistira navečer, nekoliko sati prije odlaska u krevet.
- Otvorite spremnik odvrtanjem čepa. Pritom nemojte hvatati mjehurić kako biste izbjegli istjecanje proizvoda prije upotrebe. Može biti korisno podmazati kanilu s kapi otopine prije nego što započnete primjenu i stisnete mjehurić.
- Čvrsto držite mjehurić i uklonite kanilu. Nakon toga bacite proizvod.
Sadržaj pakiranja: 6 mikro klistira po 9 g
Napomene:
- Proizvod je namijenjen isključivo za jednokratnu primjenu. Otvoreni mikro klistir ne smije se koristiti drugi put.
- Ne koristiti ako je pakiranje oštećeno.
- Ne koristiti nakon isteka roka valjanosti.
- Glicerinski mikro klistir treba čuvati na temperaturi između 4 °C i 30 °C.
| Br. proiz. | XPI-MM-025142 |
|---|---|
| Sadržaj: | 54 g |
| EAN: | 4036581251421 |
| Br. proizvođača: | 025142 |
| Marke: | zirkulin |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Pribor |
| Svojstva : | BEZ palminog ulja, Vegansko, Vegetarijansko, BEZ bojila |
| Dobro za: | Želudac i crijeva, Probava |
Sastav
| Sastav | |
|---|---|
| glicerin | 6,75 g |
| pšenični škrob | 0,06 g |
| tekući ekstrakt kamilice | 0,3 g |
| tekući ekstrakt sljeza | 0,3 g |
| pročišćena voda |