Govinda Vlakna akacije, bio, 100 g
Čisti prah iz mliječnog soka afričkog drveta akacije
€ 5,19
(€ 51,90 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- preko 90 % topljivih vlakana
- neutralnog okusa i 100 % prirodno
- čisto biljno i bez glutena
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena
Opis
Bio vlakna akacije brenda Govinda dobivaju se nježnim sušenjem mliječnog soka divlje rastućih akacija. Fini prah je neutralnog okusa i idealno se integrira u pića, smoothieje ili svakodnevni muesli. Budući da se radi o vlaknima topljivim u vodi, konzistencija vaših jela ostaje nepromijenjena. Visokokvalitetni dodatak iz kontroliranog organskog uzgoja, potpuno bez umjetnih dodataka.
Preporuka za konzumaciju:
1-2 puta dnevno konzumirati 1 ravnu jušnu žlicu bio vlakana akacije umiješanih u 200 ml pića ili npr. u doručak.
| Br. proiz. | XAY-GOV-H707 |
|---|---|
| Sadržaj: | 100 g |
| EAN: | 4038507012222 |
| Br. proizvođača: | H707 |
| Marke: | Govinda |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bogato vlaknima |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Može sadržavati tragove: | H - Orašasti plodovi, N - Sjemenke sezama, P - Lupine |
| Dobro za: | Želudac i crijeva, Probava |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
Akacija - vlakna u prahu[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 808 / 193 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 0 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 92 g |
| | 2,3 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, 67433, Neustadt an der Weinstraße, Njemačka, www.govinda-natur.de |
|---|