Biotta Bio Posni sok #1, 500 ml
Voćni početak za vaše dane soka
€ 5,59
(€ 11,18 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- voćna mješavina manga i naranče
- s kurkumom i dragocjenim paprom
- bez umjetnih dodataka u ekološkoj kvaliteti
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Ova kompozicija omogućuje ukusan početak dana i posebno je razvijena za prvu polovicu dana. Receptura objedinjuje mango, naranču i mrkvu s osvježavajućim sokom od krastavca u zaokruženu mješavinu iz kontroliranog ekološkog uzgoja. Dodavanjem papra povećava se bioraspoloživost sadržane kurkume, čime Bio Posni sok #1 prati vaše svjesno vrijeme za odmor uz isključivo biljne sastojke.
Preporuka za konzumaciju:
1. dan posta: 2 Bio soka i uz to najmanje 2 l vode ili nezaslađenog čaja.
| Br. proiz. | GR-5620931 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 ml |
| EAN: | 7618500940400 |
| Br. proizvođača: | 5620931 |
| Marke: | Biotta |
| Oblik prezentacije: | Tekućina |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Gotovi napitci, prašak i sirup |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko, Uz manje plastike |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 134 / 32 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 8 g |
| od toga Šećer | 7 g |
| | 0,3 g |
| Sol | 0,03 g |
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Biotta GmbH, Turmstrasse 1, 78467, Konstanz, Njemačka, biotta.ch |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Biotta Bio Posni sok #1
5,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
- Bez recenzija.