Biotta Bio Classic sok od nara, 500 ml
Ukusna mješavina s ostalim izravno prešanim sokovima
€ 6,19
(€ 12,38 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- 33 % ekološki sok od nara
- s prirodnim polifenolima
- bez dodanog šećera, samo vlastita slatkoća voća
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Doživite crveno voće u njegovom čistom obliku: Biotta sok od nara sadrži 33 % ekološkog soka od nara, nadopunjen drugim pažljivo odabranim izravno prešanim sokovima. Nar potječe iz kontroliranog ekološkog uzgoja u Turskoj, gdje sazrijeva pod optimalnim uvjetima. Zahvaljujući pažljivoj obradi, sačuvana su prirodna svojstva ploda.
| Br. proiz. | GR-4247921 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 ml |
| Br. proizvođača: | 4247921 |
| Marke: | Biotta |
| Oblik prezentacije: | Tekućina |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Gotovi napitci, prašak i sirup |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 184 / 44 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 11 g |
| od toga Šećer | 10 g |
| | 0 g |
| Sol | 0,03 g |
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Biotta GmbH, Turmstrasse 1, 78467, Konstanz, Njemačka, biotta.ch |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Biotta Bio Classic sok od nara
4 recenzije kupaca u drugim jezicima
5,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 6 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
6 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 4 recenzije na drugim jezicima.
- Bez recenzija.