BioTechUSA Creatine Monohydrate, 300 g
100 % čisti kreatin monohidrat
Značajke i prednosti
- neutralnog okusa za miješanje
- čisti, mikronizirani prah
- bez dodataka i aroma
-
Bez šećera -
Bez glutena
Slični proizvodi
Opis
100% Creatine Monohydrate sastoji se od čistog, mikroniziranog praha bez drugih dodataka ili aroma. Zbog neutralnog okusa možete ga fleksibilno umiješati u proteinske shakeove ili druge napitke. Fina konzistencija omogućuje jednostavno otapanje pri svakodnevnoj pripremi Vaših dodataka prehrani.
Kreatin povećava fizičku učinkovitost tijekom kratkotrajnih, intenzivnih aktivnosti visokog intenziteta. Za postizanje tog specifičnog učinka potreban je dnevni unos od 3 g kreatina. Proizvod omogućuje precizno doziranje kako biste ovu količinu mogli dosljedno uključiti u svoju rutinu, bez unosa dodatnih kalorija ili šećera.
Preporučena upotreba:
Pomiješajte jednu porciju (3,4 g = 1 ravna mjerica) praha s 300 ml tekućine po izboru (npr. voda ili proteinski shake). Konzumirajte jednu porciju dnevno.
| Br. proiz. | BIO-13005030030 |
|---|---|
| Sadržaj: | 300 g |
| EAN: | 5999076227426 |
| Br. proizvođača: | 13005030030 |
| Marke: | BioTechUSA |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Bez glutena, Bez šećera |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Aminokiseline |
| Svojstva : | Bez aspartama, Bez šećera, BEZ palminog ulja |
| Aminokiseline: | L-kreatin |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Može sadržavati tragove: | A - Gluten, B - Rakovi, C - Jaje, F - Soja, G - Mlijeko, H - Orašasti plodovi, O - Sumporni oksid i sulfiti |
| Dobro za: | Energija |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
100 % Mikronizirani kreatin monohidrat
Sastav
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (3,4 g) |
|---|---|
| Kreatin-monohidrat | 3,4 g |
| od toga Kreatin | 3 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | BiotechUSA Kft., Huszti út 60, 1033, Budapest, Mađarska, shop.biotechusa.at |
|---|