BioKing Bio jabučni ocat, prirodno mutan, 500 ml
Od potpuno zrelih plodova Južnog Tirola
€ 6,79
(€ 13,58 / l, uključ. 25% PDV
Tekstura:
Značajke i prednosti
- nepasterizirano
- fermentirano u čistom octu
- voćno-kiselkast okus
Opis
Proizveden od potpuno zrelih plodova Južnog Tirola, prirodno mutni jabučni ocat daje salatama i jelima od povrća predivnu, voćno-kiselkastu notu. Jabuke isprešane u sok nježno se prerađuju u mošt, fermentiraju u čistom octu te se na kraju pune prirodno mutne. Idealno i za pripremu raznih varijacija ukiseljenog povrća, marinada i chutneyja.
| Br. proiz. | XAY-PL-100505 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 ml |
| EAN: | 9120043214217 |
| Br. proizvođača: | 100505 |
| Marke: | BioKing |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
Sirovine
Jabučni sok[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 88 / 21 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 1,2 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 0 g |
| Sol | <0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Austrija, office@bioking.at |
|---|