BioKing Bio balzamični jabučni ocat, 250 ml
Iz tradicionalnog talijanskog obiteljskog gospodarstva
€ 6,79
(€ 27,16 / l, uključ. 25% PDV
Tekstura:
Značajke i prednosti
- 60 % jabučnog mošta i 40 % jabučnog octa
- slatko-kiselkasta voćna nota
- nježna obrada
Opis
Fini bio balzamični jabučni ocat od isključivo talijanskih jabuka, nježno obrađen u tradicionalnom obiteljskom gospodarstvu u Modeni. Snažan karakter oplemenjuje marinade intenzivnom, ali ugodnom slatko-kiselkastom voćnom notom. Napravljen od 60 % jabučnog mošta i 40 % jabučnog octa, ovaj vrhunski začin ima savršenu koncentraciju kiseline, gustoće, boje, aroma i okusa.
| Br. proiz. | XAY-PL-100506 |
|---|---|
| Sadržaj: | 250 ml |
| EAN: | 9120043214224 |
| Br. proizvođača: | 100506 |
| Marke: | BioKing |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 921 / 220 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 55 g |
| od toga Šećer | 55 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 0,2 g |
| | 3 g |
| Sol | 0,1 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Austrija, office@bioking.at |
|---|