BIO PRIMO Bio krekeri od cjelovitih žitarica - curry i sjemenke bundeve, 175 g
Dodajte raznolikost svojim grickalicama
€ 2,49
(€ 14,23 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- ukusno i hrskavo
- ljuto-slatko zadovoljstvo
- odlično za umakanje
Opis
Ovi ukusni bio krekeri od cjelovitih žitarica odličan su način da proširite svoje mogućnosti grickanja na pomalo neobičan način! Ne samo da su super hrskavi, već nude i dobrodošlu promjenu sa svojim ljuto-slatkim okusom curryja. Obogaćeni malim komadićima sjemenki bundeve, idealni su i za umakanje.
| Br. proiz. | XPI-MM-83010 |
|---|---|
| Sadržaj: | 175 g |
| EAN: | 2200258543054 |
| Br. proizvođača: | 83010 |
| Marke: | BIO PRIMO |
| Vrste proizvoda: | Snack |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | C - Jaje, E - Kikiriki, H - Orašasti plodovi, L – Celer |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1897 / 453 kj / kcal |
| Masti | 19 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 3 g |
| Ugljikohidrati | 55 g |
| od toga Šećer | 6,9 g |
| | 11 g |
| Sol | 1,67 g |
Sirovine
32 % integralno pšenično brašno[1], 19 % integralna pšenična prekrupa[1], integralna pirova prekrupa[1], suncokretovo ulje[1], 6 % Sjemenke bundeve[1], Integralno zobeno brašno[1], maltodekstrin[1], sirovi šećer od trske[1], sjemenke lana[1], Rižino brašno[1], 3 % Curry[1], Sezam[1], palmino ulje[1], morska sol, kvasac[1], Med[1], mlijeko u prahu[1], emulgator (sojin lecitin[1])
- iz kontroliranog ekološkog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Gerdauer Bio-Vertriebsgesellschaft mbH, Neuer Weg 1, 29581, Gerdau, Njemačka, www.bohlsener-muehle.de |
|---|