Bake Affair Zimski kolač s lješnjacima i cimetom, 346 g
Smjesa za pečenje ukusnog kolača
€ 6,19
(€ 17,89 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- savršeno za božićno vrijeme
- predivno začinjeno i orašasto
- jednostavna priprema
Slični proizvodi
Opis
Zimski kolač brenda Bake Affair s lješnjacima i cimetom donosi arome hladnog doba godine ravno u kuhinju i stvara nebeske trenutke užitka. Ova smjesa za pečenje spaja aromatične lješnjake s finom notom cimeta koja kolaču daje predivno pikantan i istodobno orašast okus.
Kada je kolač gotov, iznimno je sočnog okusa i savršeno odgovara uz ugodna poslijepodneva s vrućom šalicom kave ili čaja. Bilo kao mirisan užitak u vrijeme adventa ili kao domaća poslastica na stolu u zimska popodneva uz kavu – ovaj zimski kolač se brzo peče i širi blagdansko uzbuđenje u vrijeme iščekivanja Božića.
Upute za pečenje:
- Smjesu za pečenje stavite u zdjelu ili u Thermomix.
- Smjesi za pečenje dodajte 130 ml vode i 30 g otopljenog maslaca te kuhinjskim robotom, ručnim mikserom ili Thermomixom (brzina 2 s lopaticom) miješajte 1 minutu dok ne dobijete glatko tijesto.
- Kalup za kuglof ili kalup za kolač namastite maslacem i brašnom. Zatim ulijte tijesto u kalup.
- Pecite kolač u prethodno zagrijanoj pećnici na 165 °C na vrući zrak oko 35 minuta (provjerite čačkalicom).
- Gotov kolač ostavite da se ohladi u kalupu oko 10 minuta. Zatim ga izvadite.
Savjet:
Tijesto je jako dobro i za pripremu ukusnih muffina. Tijesto jednostavno ulijte u kalupe za muffine i pecite na 165 °C na vrući zrak oko 25 minuta.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1132 |
|---|---|
| Sadržaj: | 346 g |
| EAN: | 9120101516406 |
| Br. proizvođača: | 1132 |
| Marke: | Bake Affair |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Smjesa za pečenje |
| Svojstva : | Bez GMO, BEZ palminog ulja, Bez konzervansa, Bez umjetnih boja, Bez umjetnih aroma |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
Pšenično brašno, šećer, tamna čokolada (šećer, Kakao pasta, Kakao maslac, nemasni kakao, emulgator (sojin lecitin, Aroma vanilije), 45 % najmanje udjela kakaa), 6 % Cimet, 6 % naribani lješnjaci, Punomasno mlijeko u prahu, vanilin šećer (šećer, Aroma vanilije), prašak za pecivo (kukuruzni škrob, sredstvo za dizanje tijesta (natrijev hidrogenkarbonat, dinatrijev difosfat)), cijelo jaje u prahu
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1704 / 407 kj / kcal |
| Masti | 9,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 2,4 g |
| Ugljikohidrati | 70 g |
| od toga Šećer | 43 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 4,3 g |
| | 8,8 g |
| Sol | 0,55 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|