Bake Affair Marshmallows "You make my heart smile", 60 g
Ružičasta marshmallow srca
€ 6,89
(€ 114,83 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- okus jagode
- za grickanje i ukrašavanje
- neodoljivo mekano
Opis
Ružičasta "You make my heart smile" marshmallow srca s okusom jagode brenda Bake Affair savršena su kao slatki pozdrav u obliku srca. Idealno kao poklon s ljubavlju, za grickanje u pauzama ili kao posip za tople čokolade, torte i slično.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1309 |
|---|---|
| Sadržaj: | 60 g |
| EAN: | 9120101517922 |
| Br. proizvođača: | 1309 |
| Marke: | Bake Affair |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Bez GMO, Bez umjetnih boja, Bez umjetnih aroma |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Sirovine
glukozno-fruktozni sirup, Sirup, Zucker, Gelatine, Wasser, aroma, kukuruzni škrob, Bojilo (pravi karmin (E120))
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1528 / 365 kj / kcal |
| Masti | <0,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | 87 g |
| od toga Šećer | 67 g |
| | 4,4 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|