Bake Affair Čajni medvjedići "Für den besten Papa", 10 g
Čajni medvjedići s okusom cole
€ 2,89
(€ 289,00 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- kao poklon za tatu
- natpis "hab dich lieb" (volim te)
- i za izravno grickanje
Opis
Čajni medvjedići "Für den besten Papa" (Za najboljeg tatu) brenda Bake Affair sigurno će donijeti veliku slatku radost vašem tati. Njihovo pakiranje nosi natpis "Hab dich lieb" (Volim te). Sa svojim okusom cole toplom napitku daju posebnu notu. Naravno, čajni se medvjedići po želji mogu i izravno grickati.
Priprema:
Otapajte 1 - 2 čajna medvjedića u 250 ml vruće vode. Gotov je topli napitak. Čajni medvjedići ljeti se također mogu pripremiti kao osvježavajući ledeni čaj.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1321 |
|---|---|
| Sadržaj: | 10 g |
| EAN: | 9120101518790 |
| Br. proizvođača: | 1321 |
| Marke: | Bake Affair |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Sirovine
Zucker, Glukosesirup, Gelatine, Wasser, Grožđani sok - koncentrat, bojanje hrane (Karamellzuckersirup), sredstvo za zakiseljavanje (limunska kiselina, Bijeli čaj, natürliches Citrusfrüchte Aroma, Fruchtsüße aus Apfelsaftkonzentrat, koncentrat soka od jabuke, koncentrat soka od marelice, koncentrat soka od kruške), Überzugsmittel (karnauba vosak)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1486 / 355 kj / kcal |
| Masti | 0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,3 g |
| Ugljikohidrati | 82 g |
| od toga Šećer | 71 g |
| | 4,7 g |
| Sol | 0,08 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|