Čajevi marke Amaiva

Filtriranje i sortiranje

Cijena Oblik prezentacije Svojstva
Filteri

Čajevi: 16 proizvoda

Amaiva Good Night - ajurvedski bio čaj

Amaiva Good Night -​ ajurvedski bio čaj, 190 g

  • kao večernja rutina
  • dugotrajna aroma
  • čisti okus
€ 16,73 € 18,59 (€ 88,05 / kg)

Dostava do 09. listopada

Amaiva Stevija zaslađivač

Amaiva Stevija zaslađivač, 290 g

  • ne sadrži umjetne arome i aditive
  • nema gorak okus
  • ugodan doživljaj slatkoće
€ 10,19 (€ 35,14 / kg)

Dostava do 09. listopada

Amaiva Sencha Spezial - bio zeleni čaj

Amaiva Sencha Spezial -​ bio zeleni čaj, 180 g

  • bio Sencha iz kontroliranog uzgoja
  • ručno punjeno u Münchenu
  • hermetički zatvoreno u vrećici koja se može ponovno zatvoriti
€ 14,57 € 16,19 (€ 80,94 / kg)

Dostava do 09. listopada

Amaiva Vata – ajurvedski organski čaj

Amaiva Vata – ajurvedski organski čaj, 160 g

  • originalna ajurvedska receptura
  • odgovara tipovima "Vata"
  • miješan ručno s ljubavlju
€ 18,44 € 20,49 (€ 115,25 / kg)

Dostava do 09. listopada

Amaiva Darjeeling First Flush - bio zeleni čaj

Amaiva Darjeeling First Flush -​ bio zeleni čaj, 200 g

  • najveća kvaliteta
  • iz prve berbe u godini
  • s podnožja Himalajskog gorja
€ 18,89 € 20,99 (€ 94,45 / kg)

Dostava do 09. listopada

Amaiva Bio Cardio čaj

Amaiva Bio Cardio čaj, 150 g

  • organska biljna mješavina
  • s imelom, pasiflorom i glogom
  • dugotrajna aroma
€ 15,92 € 17,69 (€ 106,13 / kg)

Dostava do 09. listopada

Amaiva Slim - ajurvedski bio čaj

Amaiva Slim -​ ajurvedski bio čaj, 140 g

  • prema originalnim ajurvedskim recepturama
  • najviša kvaliteta
  • limenka koja čuva aromu
€ 14,84 € 16,49 (€ 106,00 / kg)

Dostava do 09. listopada

Amaiva Woman Vital - ajurvedski bio čaj

Amaiva Woman Vital -​ ajurvedski bio čaj, 190 g

  • prema originalnim ajurvedskim recepturama
  • svi sastojci iz kontroliranog biološkog uzgoja
  • samo za ženu
€ 16,73 € 18,59 (€ 88,05 / kg)

Dostava do 09. listopada

Amaiva Jasmin - bio zeleni čaj

Amaiva Jasmin -​ bio zeleni čaj, 165 g

  • cvjetni, blagi okus
  • obavija osjetila
  • iz kontroliranog organskog uzgoja
€ 14,75 € 16,39 (€ 89,39 / kg)

Dostava do 09. listopada

Amaiva Earl Grey bio zeleni čaj

Amaiva Earl Grey bio zeleni čaj, 190 g

  • voćni okus limuna
  • aroma pravog bergamota
  • iz kontroliranog biološkog uzgoja
€ 15,29 € 16,99 (€ 80,47 / kg)

Dostava do 09. listopada

Amaiva Pitta – ajurvedski organski čaj

Amaiva Pitta – ajurvedski organski čaj, 100 g

  • odgovara doši "Pitta"
  • izvorna ajurvedska receptura
  • ručno miješano
€ 17,36 € 19,29 (€ 173,60 / kg)

Dostava do 09. listopada

Amaiva Bio Moringa čaj »Mint«

Amaiva Bio Moringa čaj »Mint«, 100 g

  • s mentom, đumbirom i limunskom travom
  • iz kontroliranog biološkog uzgoja
  • bez umjetnih aroma
€ 14,21 € 15,79 (€ 142,10 / kg)

Dostava do 09. listopada

Amaiva Grčki planinski čaj Bio

Amaiva Grčki planinski čaj Bio, 20 g

  • cijeli cvjetovi
  • bez genetskog inženjeringa, pesticida i herbicida
  • bere se ručno
€ 10,39 (€ 519,50 / kg)

Dostava do 20. listopada

Amaiva Temple of Heaven - organski zeleni čaj

Amaiva Temple of Heaven -​ organski zeleni čaj, 230 g

  • blag i mekani zeleni čaj
  • iz biološkog uzgoja
  • fina gorkasta aroma
€ 16,37 € 18,19 (€ 71,17 / kg)

Dostava do 20. listopada

Amaiva Bio zeleni čaj đumbir - limun

Amaiva Bio zeleni čaj đumbir -​ limun, 140 g

  • s prirodnom aromom
  • blagi okus
  • iz kontroliranog uzgoja
€ 12,41 € 13,79 (€ 88,64 / kg)

Dostava do 20. listopada

Amaiva Man Vital - ajurvedski bio čaj

Amaiva Man Vital -​ ajurvedski bio čaj, 190 g

  • originalni ajurvedski recept
  • iz kontroliranog biološkog uzgoja
  • samo za muškarce
€ 16,73 € 18,59 (€ 88,05 / kg)

Rasprodano