Alnatura Bio penne od pira, 500 g

Klasik među tjesteninom

€ 2,99

(€ 5,98 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 500 g

Na zalihi

Očekivana dostava: ponedjeljak, 05. listopada, ako naručite do: srijeda do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • idealne za krepke složence
  • rebrasta površina
  • pir iz Njemačke
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Često naručeno zajedno sa Alnatura Bio spiralna tjestenina od pira (Cellentani), 500 g

Alnatura Bio penne od pira, 500 g € 2,99 (€ 5,98 / kg)
Alnatura Bio spiralna tjestenina od pira (Cellentani), 500 g € 3,09 (€ 6,18 / kg)
Ukupna cijena: € 6,08
Opis

Penne od pira imaju ukošeni cjevasti oblik i rebrastu površinu koja zadržava mnogo umaka. Zato su idealne za krepke složence i talijanska jela od tjestenine. Bio pir iz Njemačke prerađuje se u obiteljskom pogonu u Švapskoj. Tjestenina je potpuno veganska i proizvedena prema smjernicama Biolanda.

Vrijeme kuhanja: 10–12 minuta u kipućoj posoljenoj vodi.

Br. proiz. XPI-MM-222873
Sadržaj: 500 g
EAN: 4104420227729
Br. proizvođača: 222873
Marke: Alnatura
Oblici prehrane: Vegansko, Vegetarijansko, Bogato vlaknima
Vrste proizvoda: Tjestenina
Svojstva : Vegansko, Vegetarijansko
Napomena o skladištenju: čuvati na suhom
Može sadržavati tragove: C - Jaje
Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 1495 / 357 kj / kcal
Masti 1,7 g
  od toga Zasićene masne kiseline 0,4 g
Ugljikohidrati 72 g
  od toga Šećer 2,7 g
Balastne tvari / Vlakna 2,8 g
Bjelančevine 12 g
Sol 0,01 g
Sirovine

pirovo brašno tip 812[1]

  1. iz biološke poljoprivrede

Može sadržavati tragove jaja, soje i lupine.

Pravne informacije
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Bio penne od pira

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
2 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

2 ocjene

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder