Alnatura Bio umak od rajčice sa začinskim biljem, 350 ml

Za brza i ukusna jela

€ 2,59

(€ 7,40 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 350 ml

Na stanju od 05. listopada

Zašto traje duže?

Zašto traje duže? Ovaj proizvod trenutno nije u našem skladištu, ali će uskoro biti dostupan. Možete ga prednaručiti - proizvod će biti poslan odmah po primitku novih zaliha. Zatvorite napomenu

Isporuka do srijeda, 07. listopada

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • svježa i voćna
  • aromatično začinjena
  • proizvedena u Italiji
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Često naručeno zajedno sa Alnatura Bio Origin ekstra djevičansko maslinovo ulje Dauno Gargano ZOI, 500 ml

Alnatura Bio umak od rajčice sa začinskim biljem, 350 ml € 2,59 (€ 7,40 / l)
Alnatura Bio Origin ekstra djevičansko maslinovo ulje Dauno Gargano ZOI, 500 ml € 13,19 (€ 26,38 / l)
Ukupna cijena: € 15,78
Opis

Bio umak od rajčice sa začinskim biljem brenda Alnatura svježeg je voćnog okusa, skladno zaokruženog aromatičnim začinima. Prikladan je za brza jela i kao baza za pizzu. Proizveden je u Italiji.

Savjet: Kratko zagrijte u loncu. Prema želji oplemenite vrhnjem, crème fraîcheom ili ricottom.

Br. proiz. XPI-MM-112811
Sadržaj: 350 ml
EAN: 4104420213517
Br. proizvođača: 112811
Marke: Alnatura
Oblici prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Vrste proizvoda: Hrana
Svojstva : Vegansko, Vegetarijansko
Napomena o skladištenju: potrošiti brzo nakon otvaranja
Može sadržavati tragove: F - Soja, H - Orašasti plodovi, L – Celer
Sirovine

65 % Rajčica[2], 11 % dvostruki koncentrat rajčice[2], 9 % luk[2], voda za piće, ekstra djevičansko maslinovo ulje[2], morska sol, Peršin[2], češnjak[2], Thymian[2], rohrzucker[2], Zitronensaft[1], Oregano[2], Papar[2]

  1. Koncentrat / iz kontrolirane biološke poljoprivrede
  2. iz k.b.L.

Može sadržavati tragove soje, indijskih oraščića i celera.

Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 281 / 67 kj / kcal
Masti 3,9 g
  od toga Zasićene masne kiseline 0,6 g
Ugljikohidrati 5,6 g
  od toga Šećer 5,4 g
Balastne tvari / Vlakna 1,4 g
Bjelančevine 1,6 g
Sol 0,8 g
Pravne informacije
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Bio umak od rajčice sa začinskim biljem

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder