Alnatura Bio umak od rajčice Toscana, 325 ml

Od 100 % talijanskih rajčica

€ 2,49

(€ 7,66 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 325 ml

Na zalihama imamo još samo 1 komad.

Očekivana dostava: ponedjeljak, 05. listopada, ako naručite do: srijeda do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • svježa i voćna
  • fino aromatična
  • bez dodanog šećera
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Često naručeno zajedno sa Alnatura Bio ekstra djevičansko maslinovo ulje, 500 ml

Alnatura Bio umak od rajčice Toscana, 325 ml € 2,49 (€ 7,66 / l)
Alnatura Bio ekstra djevičansko maslinovo ulje, 500 ml € 7,39 (€ 14,78 / l)
Ukupna cijena: € 9,88
Opis

Bio umak od rajčice Toscana proizvodi se od 100 % talijanskih rajčica. Fino aromatičan, svjež i voćan umak ne sadrži dodani šećer, a oplemenjen je povrćem i bosiljkom. Prikladan je uz tjesteninu, povrće, pirjana jela i kao baza za pizzu.

Br. proiz. XPI-MM-133039
Sadržaj: 325 ml
EAN: 4104420031081
Br. proizvođača: 133039
Marke: Alnatura
Oblici prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Vrste proizvoda: Hrana
Svojstva : Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera
Napomena o skladištenju: potrošiti brzo nakon otvaranja
Sirovine

94 % Rajčica[1], 5,5 % povrće[1] (u promjenjivim omjerima težine: Mrkva[1], luk[1], Celer[1]), Basil[1], morska sol

  1. iz k.b.L.
Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 117 / 28 kj / kcal
Masti 0,2 g
  od toga Zasićene masne kiseline 0,1 g
Ugljikohidrati 4,2 g
  od toga Šećer 3,5 g
Balastne tvari / Vlakna 2,5 g
Bjelančevine 1,1 g
Sol 0,7 g
Pravne informacije
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Bio umak od rajčice Toscana