Alnatura Bio spiralna tjestenina od slanutka, 250 g

Brza i jednostavna priprema

€ 2,69

(€ 10,76 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 250 g

Na stanju od 05. listopada

Zašto traje duže?

Zašto traje duže? Ovaj proizvod trenutno nije u našem skladištu, ali će uskoro biti dostupan. Možete ga prednaručiti - proizvod će biti poslan odmah po primitku novih zaliha. Zatvorite napomenu

Isporuka do srijeda, 07. listopada

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • od brašna od slanutka
  • bio kvaliteta
  • bez glutena
  • Bio certificirano Bio certificirano
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko
  • Bez glutena Bez glutena

Često naručeno zajedno sa Alnatura Bio Pesto Basilico, 130 g

Alnatura Bio spiralna tjestenina od slanutka, 250 g € 2,69 (€ 10,76 / kg)
Alnatura Bio Pesto Basilico, 130 g € 2,89 (€ 22,23 / kg)
Ukupna cijena: € 5,58
Opis

Bio spiralna tjestenina od slanutka proizvodi se od brašna od slanutka i ne sadrži gluten. Svestrana je te se može upotrebljavati za salate, variva i kao prilog.

Priprema:
Stavite tjesteninu u vruću posoljenu vodu koja više ne vrije i kuhajte na laganoj vatri 5–6 minuta.

Br. proiz. XPI-MM-207873
Sadržaj: 250 g
EAN: 4104420221574
Br. proizvođača: 207873
Marke: Alnatura
Oblici prehrane: Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena
Alergeni: Bez glutena
Vrste proizvoda: Tjestenina
Svojstva : Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko
Napomena o skladištenju: čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti
Može sadržavati tragove: C - Jaje, F - Soja
Sirovine

Slanutak brašno[1]

  1. iz biološke poljoprivrede
Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 1524 / 364 kj / kcal
Masti 6,1 g
  od toga Zasićene masne kiseline 1,6 g
Ugljikohidrati 51 g
  od toga Šećer 2,3 g
Balastne tvari / Vlakna 8,7 g
Bjelančevine 22 g
Sol 0,01 g
Pravne informacije
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Bio spiralna tjestenina od slanutka

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder