Dodaci prehrani 3 Chenes Laboratoires

Ovu francusku marku prirodnih dodataka prehrani je osnovao Eric Favre, poljoprivrednik iz Rhone (FR). Obiteljska tvrtka stavlja veliku važnost zadovoljstvu zaposlenika i jedinstveni kvaliteti proizvoda.

Filtriranje i sortiranje

Cijena Oblik prezentacije Alergeni Svojstva Za koga? Dobro za
Filteri

3 Chenes Laboratoires: 1 - 30 od 33 proizvoda

3 Chenes Laboratoires CAPILL’R

3 Chenes Laboratoires CAPILL’R, 30 tab.

  • s vitaminima
  • sadrži silicij
€ 11,39 (€ 517,73 / kg)

Dostava do 07. listopada

3 Chenes Laboratoires Propolis Sirup

3 Chenes Laboratoires Propolis Sirup, 200 ml

  • prirodan sastav
  • specifični kompleks
  • s eteričnim uljem mente
€ 8,63 € 9,09 (€ 43,15 / l)

Dostava do 07. listopada

3 Chenes Laboratoires Mincinov Special Water

3 Chenes Laboratoires Mincinov Special Water, 30 tablet

  • s jasenom, artičokom i guaranom
  • biljni sastojci
  • proizvedeno u Francuskoj
€ 13,09 (€ 844,52 / kg)

Dostava do 07. listopada

3 Chenes Laboratoires Saframyl

3 Chenes Laboratoires Saframyl, 15 tab.

  • ekstrakt šafrana standardiziran na Safranal
  • s vitaminom B6 i L-triptofanom
€ 14,69 (€ 1.958,67 / kg)

Dostava do 07. listopada

3 Chenes Laboratoires Lymphaveine® Roll-on

3 Chenes Laboratoires Lymphaveine® Roll-​on, 50 ml

  • 95% prirodnih sastojaka
  • idealno za teške noge
  • daje svježinu
€ 11,29 (€ 225,80 / l)

Dostava do 07. listopada

3 Chenes Laboratoires Acerola 500 mg

3 Chenes Laboratoires Acerola 500 mg, 24 Tablete za žvakanje

  • prirodan izvor vitamina C
  • za djecu i odrasle
  • 24 djeljive tablete
€ 6,99 (€ 68,53 / kg)

Dostava do 07. listopada

3 Chenes Laboratoires Flatuplexin®

3 Chenes Laboratoires Flatuplexin®, 16 Vrećice

  • sa 6 biljnih ekstrakata
  • s fruktooligosaharidima
  • 16 vrećica po 6,5 g praška
€ 12,49 (€ 89,21 / kg)

Dostava do 07. listopada

3 Chenes Laboratoires Propolis Throat Spray

3 Chenes Laboratoires Propolis Throat Spray, 25 ml

  • praktični sprej
  • prirodni propolis
  • s eteričnim uljima
€ 6,83 € 7,19 (€ 273,20 / l)

Dostava do 07. listopada

3 Chenes Laboratoires Petit Chêne - Nervosité

3 Chenes Laboratoires Petit Chêne -​ Nervosité, 125 ml

  • za odrasle i djecu
  • voćni okus višnje i maline
  • pruža mnoge hranjive tvari
€ 9,39 (€ 75,12 / l)

Dostava do 07. listopada

3 Chenes Laboratoires Ventr'Activ

3 Chenes Laboratoires Ventr'Activ, 60 tab.

  • sa fruktooligosaharidima, inulinom i kalcijem
  • dijetalni proizvod
€ 12,59 (€ 209,83 / kg)

Dostava do 07. listopada

3 Chenes Laboratoires Inflakin®

3 Chenes Laboratoires Inflakin®, 30 tab.

  • 210 mg kurkumina
  • optimalna kombinacija
  • u obliku tableta
€ 19,39 (€ 621,47 / kg)

Dostava do 07. listopada

3 Chenes Laboratoires Neurogenius Premium

3 Chenes Laboratoires Neurogenius Premium, 60 tab.

  • Sensoril® Brand Ashwagandha
  • za sve uzraste od 12 godina naviše
  • s kofeinom
€ 39,99 (€ 812,80 / kg)

Dostava do 07. listopada

3 Chenes Laboratoires Organske detox ampule

3 Chenes Laboratoires Organske detox ampule, 200 ml

  • 20 ampula po 10 ml
  • praktično i spremno za piće
  • inovativna micelarna tehnologija
€ 18,79 (€ 93,95 / l)

Dostava do 07. listopada

3 Chenes Laboratoires Asthé1000

3 Chenes Laboratoires Asthé1000, 60,50 g

  • 10 vrećica
  • bez kofeina
  • od 6. godine
€ 18,19 (€ 300,66 / kg)

Dostava do 07. listopada

3 Chenes Laboratoires Propolis pastile

3 Chenes Laboratoires Propolis pastile, 40 pastile

  • 40 tableta
  • bez dodanog šećera
  • s mentolom i timijanom
€ 6,79 (€ 150,89 / kg)

Dostava do 07. listopada

3 Chenes Laboratoires Astheplex®

3 Chenes Laboratoires Astheplex®, 30 kapsule

  • dipeptidne aminokiseline – kapsule
  • za vrijeme ili nakon treninga!
  • s patentiranom BiaminoéeTM formulom
€ 17,09 (€ 610,36 / kg)

Dostava do 07. listopada

3 Chenes Laboratoires Cyclirena Dysmecalm

3 Chenes Laboratoires Cyclirena Dysmecalm, 15 tab.

  • potpora tijekom menstrualnog ciklusa
  • sa stolisnikom, đumbirom i malinom
  • magnezij za funkciju mišića
€ 7,19 (€ 781,52 / kg)

Dostava do 07. listopada

3 Chenes Laboratoires Cyclirena Menopause

3 Chenes Laboratoires Cyclirena Menopause, 60 kapsule

  • za dnevnu i noćnu upotrebu
  • s ekstraktom šafrana i peludi
  • sadrži vitamin B6
€ 23,99 (€ 1.029,61 / kg)

Dostava do 07. listopada

3 Chenes Laboratoires Somniplex®

3 Chenes Laboratoires Somniplex®, 30 tab.

  • s patentiranom aktivnom tvari Cyracos® iz melise
  • s biljem, vitaminima i mineralima
  • u obliku tablete
€ 18,19 (€ 454,75 / kg)

Dostava do 07. listopada

3 Chenes Laboratoires My Care Spray Massage Chaleur durable

3 Chenes Laboratoires My Care Spray Massage Chaleur durable, 100 ml

  • zagrijavajući učinak kamfora i mentola
  • s biljnim i eteričnim uljima
  • sprej za ciljanu primjenu
€ 11,09 (€ 110,90 / l)

Dostava do 07. listopada

3 Chenes Laboratoires Physioronf®

3 Chenes Laboratoires Physioronf®, 20 ml

  • kombinacija ekstrakata i ulja
  • s đumbirom i ljekovitim matičnjakom
  • sa ksantanom i aloe verom
€ 18,19 (€ 909,50 / l)

Dostava do 07. listopada

3 Chenes Laboratoires Neurogenius Stress-out

3 Chenes Laboratoires Neurogenius Stress-​out, 30 kapsule

  • optimizirano vitaminom B6 i morskim magnezijem
  • s Lactium® - patentiranim hidrolizatom mliječnih proteina
  • klinički ispitano
€ 16,14 € 16,99 (€ 1.241,54 / kg)

Dostava do 07. listopada

3 Chenes Laboratoires Petit Chêne Transit

3 Chenes Laboratoires Petit Chêne Transit, 125 ml

  • fin okus šljive
  • idealno za odrasle i djecu
  • sirup s dozirnom čašicom
€ 9,39 (€ 75,12 / l)

Dostava do 07. listopada

3 Chenes Laboratoires Petit Chêne Immunité

3 Chenes Laboratoires Petit Chêne Immunité, 125 ml

  • sirup s okusom banane
  • prikladno za odrasle i djecu
  • s biljnim ekstraktima
€ 8,92 € 9,39 (€ 71,36 / l)

Dostava do 07. listopada

3 Chenes Laboratoires Neurogenius Student

3 Chenes Laboratoires Neurogenius Student, 30 tab.

  • s 300 mg L-glutamina po dnevnoj dozi
  • dizajniran za situacije učenja u svakodnevnom studentskom životu
  • optimizirano vitaminima B skupine
€ 17,09 (€ 678,17 / kg)

Dostava do 07. listopada

3 Chenes Laboratoires EPP Bio 1200®

3 Chenes Laboratoires EPP Bio 1200®, 50 ml

  • visoki sadržaj bioflavonoida
  • 800 korisnih bakterija i virusa
  • za oralnu i vanjsku primjenu
€ 16,19 (€ 323,80 / l)

Dostava do 07. listopada

3 Chenes Laboratoires Organska veganska spirulina

3 Chenes Laboratoires Organska veganska spirulina, 100 kompr. tabl.

  • bogata proteinima i antioksidansima
  • kvalitativni sastav
  • bogata nutrijentima
€ 13,69 (€ 273,80 / kg)

Dostava do 07. listopada

3 Chenes Laboratoires Osteophytum® - tablete

3 Chenes Laboratoires Osteophytum® -​ tablete, 60 tab.

  • optimalna mineralna kombinacija
  • s ekstraktom bambusa
  • veoma visoka kvaliteta
€ 18,79 (€ 272,32 / kg)

Trenutno nije dostupno

3 Chenes Laboratoires Noćurak - boražina - vitamin E

3 Chenes Laboratoires Noćurak -​ boražina -​ vitamin E, 150 kapsule

  • sinergistički djelujuća biljna ulja
  • bogat gama-linolenskom kiselinom
  • obogaćen vitaminom E
€ 14,09 (€ 138,14 / kg)

Trenutno nije dostupno

3 Chenes Laboratoires Omega 3

3 Chenes Laboratoires Omega 3, 120 kapsule

  • s EPA i DHA
  • dopunjen vitaminom E
  • neutralnog okusa
€ 17,29 (€ 91,00 / kg)

Trenutno nije dostupno

Les 3 CHÊNES® (3 hrasta), je jedan od vrhunskih francuskih proizvođača na području prirodnih dodataka hrani - i to već 20 godina!
Kontinuiranim investicijama u istraživanje uspjelo im je, da 3 CHÊNES® laboratory proizvodi budu prisutni u preko 50 zemalja na svim kontinentima. 3 CHÊNES® laboratory predstavlja duboku povezanost s prirodom - počevši s jakim korijenjem pa do grana i listova koji se okreću prema suncu.