ZeinPharma

Kupovina po kategorijama

Filtriranje i sortiranje

Cijena
Filteri

ZeinPharma: 1 - 30 od 159 proizvoda

ZeinPharma Natural D-manoza u prahu

ZeinPharma Natural D-​manoza u prahu, 200 g

  • dobiveno iz brezove kore
  • potpuno biljno i prirodno
  • bez aditiva
€ 71,09 € 78,99 (€ 355,45 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

ZeinPharma L-triptofan 500 mg

ZeinPharma L-​triptofan 500 mg, 180 kapsule

  • esencijalna aminokiselina
  • iz prirodne fermentacije
  • prekursor serotonina
€ 25,64 € 28,49 (€ 235,23 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Vitamin D3 5000 IU

ZeinPharma Vitamin D3 5000 IU, 90 veg. kap.

  • prirodno iz lanolina
  • samo 1 kapsula tjedno
  • praktično za svakodnevnu upotrebu
€ 14,30 € 15,89 (€ 953,33 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Acetil-L-karnitin 500 mg

ZeinPharma Acetil-​L-​karnitin 500 mg, 60 kapsule

  • 500 mg po kapsuli
  • veganska formulacija
  • proizvedeno u Njemačkoj
€ 20,24 € 22,49 (€ 506,00 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Magnezijev bisglicinat 375 mg

ZeinPharma Magnezijev bisglicinat 375 mg, 120 kapsule

  • 100% prirodno
  • potpuno vegansko
  • bez magnezijevog stearata
€ 20,69 € 22,99 (€ 175,34 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Cink glicinat 25 mg

ZeinPharma Cink glicinat 25 mg, 120 kapsule

  • želučanootporne kapsule
  • nježno za želudac
  • vegansko i visokodozirano
€ 12,77 € 14,19 (€ 491,15 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Ulje crnog kima 500 mg

ZeinPharma Ulje crnog kima 500 mg, 180 kapsule

  • sadrži nezasićene masne kiseline
  • nježno hladno prešano ulje
  • s 55% linolne kiseline
€ 23,84 € 26,49 (€ 193,82 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Essence L Omega-3 1000 mg

ZeinPharma Essence L Omega-​3 1000 mg, 140 Softgelovi

  • s EPA i DHA
  • u softgel kapsulama
  • od riblje želatine
€ 19,79 € 21,99 (€ 111,18 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Puferirani vitamin C 500 mg

ZeinPharma Puferirani vitamin C 500 mg, 90 kapsule

  • u obliku kalcijevog askorbata
  • neutralna pH vrijednost od 6–7,5
  • pogodno za osjetljive osobe
€ 17,36 € 19,29 (€ 255,29 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma GABA 500 mg

ZeinPharma GABA 500 mg, 90 kapsule

  • visokodozirani proizvod
  • 500 mg čiste GABA po kapsuli
  • bez nepotrebnih aditiva
€ 31,04 € 34,49 (€ 596,92 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Cink kapi 15 mg

ZeinPharma Cink kapi 15 mg, 50 ml

  • potpuno biljno
  • praktično za doziranje
  • redovito provjeravano
€ 13,58 € 15,09 (€ 271,60 / l)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma NAC (N-acetil-L-cistein) 750 mg

ZeinPharma NAC (N-​acetil-​L-​cistein) 750 mg, 120 kapsule

  • prekursor glutationa
  • bez laktoze, glutena i soje
  • samo jedna kapsula dnevno
€ 22,04 € 24,49 (€ 202,20 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Mačja kandža 500 mg

ZeinPharma Mačja kandža 500 mg, 90 kapsule

  • visok udio aktivnih tvari
  • sadrži alkaloide i terpenoide
  • vegansko i bez konzervansa
€ 20,69 € 22,99 (€ 397,88 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Koenzim Q10 100 mg

ZeinPharma Koenzim Q10 100 mg, 120 kapsule

  • 100% identično tjelesnom Q10
  • dobiveno na potpuno biljnoj bazi
  • prikladno od 50. godine
€ 40,94 € 45,49 (€ 772,45 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Boswellia tamjan 450 mg

ZeinPharma Boswellia tamjan 450 mg, 120 veg. kap.

  • veganska receptura
  • 70% kvalitetnih bosvelijskih kiselina
  • nježan postupak proizvodnje
€ 31,04 € 34,49 (€ 456,47 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Natural D-manoza 500 mg

ZeinPharma Natural D-​manoza 500 mg, 60 kapsule

  • čista tvar
  • dobiveno iz brezove kore
  • 100% biljno
€ 31,04 € 34,49 (€ 886,86 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Hijaluron 200 mg

ZeinPharma Hijaluron 200 mg, 30 kapsule

  • 200 mg hijalurona po kapsuli
  • 100% čiste sirovine
  • iz prirodne fermentacije kvasca
€ 17,90 € 19,89 (€ 2.557,14 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Kolagen I + III 500 mg

ZeinPharma Kolagen I + III 500 mg, 60 kapsule

  • s vitaminom C, manganom i biotinom
  • bez konzervansa
  • 2 kapsule dnevno
€ 20,69 € 22,99 (€ 530,51 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Ultra EPA Omega 3

ZeinPharma Ultra EPA Omega 3, 120 kapsule

  • softgel kapsule
  • s EPA i DHA
  • neutralan okus
€ 37,79 € 41,99 (€ 245,39 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Curcumin-Triplex³ 500 mg

ZeinPharma Curcumin-​Triplex³ 500 mg, 150 kapsule

  • 100% prirodni sastojci
  • bez sintetičkih dodataka
  • veganska receptura
€ 58,49 € 64,99 (€ 596,84 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

ZeinPharma Koenzim Q10 Ubichinol 50 mg

ZeinPharma Koenzim Q10 Ubichinol 50 mg, 60 kapsule

  • bolja apsorpcija od ubikinona
  • softgel kapsule od repičinog ulja
  • vegetarijanska formulacija
€ 40,94 € 45,49 (€ 998,54 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma MSM 1000 mg

ZeinPharma MSM 1000 mg, 120 kapsule

  • destilirani OptiMSM®
  • bez konzervansa
  • vegansko i bez magnezijevog stearata
€ 25,19 € 27,99 (€ 192,29 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Wild Yams Plus 500 mg

ZeinPharma Wild Yams Plus 500 mg, 120 veg. kap.

  • veganska receptura
  • plus vitamin E i cink
  • 20% diosgenina
€ 27,89 € 30,99 (€ 371,87 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma MenoVital Plus 460 mg

ZeinPharma MenoVital Plus 460 mg, 120 kapsule

  • prirodni ekstrakt crvene djeteline
  • s 8% izoflavona
  • sadrži vitamin C i cink
€ 22,04 € 24,49 (€ 314,86 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma B-kompleks

ZeinPharma B-​kompleks, 90 kapsule

  • s svih 8 vitamina B skupine
  • za opću nadopunu
  • vegansko i bez bojila
€ 15,29 € 16,99 (€ 873,71 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Vitamin C 500 mg

ZeinPharma Vitamin C 500 mg, 90 kapsule

  • 500 mg vitamina C u svakoj kapsuli
  • iz askorbinske kiseline
  • praktično za svakodnevnu upotrebu
€ 14,30 € 15,89 (€ 204,29 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Sikavica + kolin 500 mg

ZeinPharma Sikavica + kolin 500 mg, 100 kapsule

  • 100% vegansko
  • samo 1 kapsula dnevno
  • visok udio silimarina
€ 20,69 € 22,99 (€ 261,90 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Vitamin B12 kapi 200 µg

ZeinPharma Vitamin B12 kapi 200 µg, 50 ml

  • sa sva 3 bioaktivna oblika B12
  • jednostavno doziranje
  • bez dodatka alkohola
€ 25,64 € 28,49 (€ 512,80 / l)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Sjemenke bundeve 400 mg

ZeinPharma Sjemenke bundeve 400 mg, 60 kapsule

  • visok udio fitosterola
  • sadrži nezasićene masne kiseline
  • u kombinaciji s cinkom i magnezijem
€ 10,25 € 11,39 (€ 277,03 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma L-glutation 250 mg

ZeinPharma L-​glutation 250 mg, 90 veg. kap.

  • reducirani oblik
  • želučanootporno
  • veganska formulacija
€ 51,29 € 56,99 (€ 1.768,62 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Moto tvrtke ZeinPharma glasi: Vaše zdravlje je naš cilj!

Naši proizvodi su idealni preparati za zdrave i bolesne svih dobnih skupina, za dodatak prehrani u okviru dijetetskog programa te za povećanje produktivnosti i jačanje vitalnosti. Time pridonose brizi za zdravlje kao i očuvanju zdravlja na potpuno suvremen i odgovoran način.

Uspjeh tvrtke počiva na njezinom napretku: Samo kontinuiran razvoj i širenje tržišta jamče najbolju kvalitetu proizvoda, optimalnu uslugu i dugoročnost.