Zechsal Čisti magnezij MCM gel, 30 ml
Prirodni Zechstein magnezij kao visokokvalitetna baza
€ 5,88 € 6,19 -5%
(€ 196,00 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- 15 % magnezijevog klorida
- svjež karakter mentola
- lako se nanosi
Opis
Zechsal MCM gel sadrži 15 % magnezijevog klorida, kao i MSM, kondroitin i ekstrakt đumbira. Formula se temelji na prirodnom magneziju iz Zechstein izvora i ugodno se razmazuje po vašoj koži. Gel se lako upija i ostavlja njegovan osjećaj na koži sa suptilno svježim mirisom.
Primjena:
Nanesite tanki sloj na željeno područje kože i pustite da se upije. Može se koristiti više puta dnevno. Ispiranje nije potrebno. Po želji se može koristiti omatanje folijom.
- Rok trajanja: 12 mjeseci nakon otvaranja
- Skladištenje: temperatura > 5˚C i < 30˚C
| Br. proiz. | EM-ZE40m |
|---|---|
| Sadržaj: | 30 ml |
| EAN: | 8718657171272 |
| Br. proizvođača: | ZE40m |
| Marke: | Zechsal |
| Oblik prezentacije: | Gel |
| Vrste proizvoda: | Njega kože |
| Tip kože: | Za svaki tip kože |
| Za koga?: | Posebno za žene, Posebno za muškarce |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Mišići |
Sastojci (INCI)
Alcohol, Aqua, Caffeine, Dehydroxanthan Gum, Dimethylsulfon, Glycerin, Magnesium Chloride, Menthol, Parfum, Paullinia Cupana (Guarana) Fruit Extract, Sodium Chondroitin Sulfate, Xanthan Gum, Zingiber Officinale Root Extract
Dobivanje i primjena
Pravne informacije
| Proizvođač: | Zechsal b.v., Van Stolbergweg 30 a/b, 9641 HL, Veendam, Nizozemska, www.zechsal.nl |
|---|