ZAGLER MÜSLIBÄR Bio-borovnica-Crunchy, 500 g
Savršeno za cijelu obitelj
€ 9,69
(€ 19,38 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- hrskavi muesli s borovnicama
- s burbon vanilijom
- bez orašastih plodova i grožđica
Opis
Ova muesli mješavina uvjerava s cjelovitim pahuljicama od pira, kokosovim pahuljicama, popsima od pira i cjelovitim pirovim brašnom. Obogaćena s komadićima borovnice i burbon vanilijom, osigurava radostan početak dana. Cvjetni med pruža ugodnu slatkoću. Savršeno za jutarnje hrskavo zadovoljstvo.
Napomena: Čuvati dobro zatvoreno, zaštićeno od topline i na suhom mjestu.
| Br. proiz. | XPI-ZMB-HB500 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 g |
| EAN: | 9120009600344 |
| Br. proizvođača: | HB500 |
| Marke: | ZAGLER MÜSLIBÄR |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Žitarice i musli za doručak |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | A - Gluten |
Sirovine
41 % integralne pirove pahuljice[1], rohrzucker[1], nehidrogenirana palmina mast[1], kokosove pahuljice[1], 6 % ekspandirani pir[1] (ekspandirani pir[1], 30 % Med[1]), 5 % integralno pirovo brašno[1], 3 % liofilizirani komadići borovnice[1], 3 % cvjetni med[1], mljevene mahune Bourbon vanilije[1], voda za piće, kuhinjska sol
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1930 / 461 kj / kcal |
| Masti | 18 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 11 g |
| Ugljikohidrati | 63 g |
| od toga Šećer | 26 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 7,2 g |
| | 8,1 g |
| Sol | 0,13 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | ZAGLER BIO GmbH, Peter-Rosegger-Weg 12, 5280, Braunau, Austrija, www.mueslibaer.com |
|---|