Weleda Dezodorans kadulja, 100 ml

Prirodno trpkog mirisa

€ 11,49

(€ 114,90 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 100 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • inhibira tjelesne mirise
  • s pravim eteričnim uljima

Često naručeno zajedno sa Sebamed Gel za tuširanje s morskom soli, 400 ml

Weleda Dezodorans kadulja, 100 ml € 11,49 (€ 114,90 / l)
Sebamed Gel za tuširanje s morskom soli, 400 ml € 5,19 (€ 12,98 / l)
Ukupna cijena: € 16,68
Opis

Eterična ulja, uključujući kadulju, majčinu dušicu i ružmarin, inhibiraju tjelesni miris kroz blago opor - kontrahirajući - učinak. Limunov sok i ekstrakt korijena sladića pojačavaju dezodorirajuća svojstva. Aktivnost žlijezda znojnica nije pogođena. Dezodorans od kadulje dostupan je u raspršivaču s pumpicom bez pogonskog plina: jednostavan za korištenje, ponovno punjenje i ekološki prihvatljiv.

Napomena: Boca za ponovno punjenje isporučuje se bez nastavka za raspršivač!

Br. proiz. XEC-WEL-101509
Sadržaj: 100 ml
EAN: 4001638099271
Br. proizvođača: 1016411
Marke: Weleda
Vrste proizvoda: Dezodorans
Tip kože: Za svaki tip kože
Svojstva : BEZ aluminijevih soli, Uz manje plastike
Za koga?: Posebno za žene, Posebno za muškarce
Sastojci (INCI)

Alcohol[1], Aqua, Triethylcitrate, Parfum[2], Sodium Caproyl/Lauroyl Lactate, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Ammonium Glycyrrhizate, Limonene[2], Linalool[2], Benzylbenzoat[2], Geraniol[2], Cumarin[2]

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja
  2. iz prirodnih eteričnih ulja
Napomena o opasnosti i sigurnosti
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS02
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Signalano upozorenje: Opasnost

Sigurnosna napomena:

  • P210 - Čuvati odvojeno od topline, vrućih površina, iskri, otvorenih plamena i ostalih izvora paljenja. Ne pušiti.
  • P233 - Čuvati u dobro zatvorenom spremniku.
  • P280 - Nositi zaštitne rukavice/zaštitno odijelo/zaštitu za oči/zaštitu za lice.
  • P302+P352 - U slučaju dodira s kožom: Isprati velikom količinom vode.
  • P305+P351+P338 - U SLUČAJU DODIRA S OČIMA: oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. Ukloniti kontaktne leće ako ih nosite i ako se one lako uklanjaju. Nastaviti ispirati.
  • P403+P235 - Skladištiti na dobro prozračenom mjestu. Održavati hladnim.

Napomena o opasnosti:

  • H225 - Lako zapaljiva tekućina i para.
  • H317 - Može izazvati alergijsku reakciju na koži.
  • H319 - Uzrokuje jako nadraživanje oka.
  • H412 - Štetno za vodeni okoliš s dugotrajnim učincima.
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Njemačka, www.weleda.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Weleda Dezodorans kadulja

4,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
0 (0%)
4 zvjezdice
1 (100%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

1 ocjena