Vetain Bio namaz od kikirikija, 500 g
Kremasta tekstura za slane i slatke recepte
€ 7,99
(€ 15,98 / kg, uključ. 25% PDV
Vrste:
-
Vetain
Bio namaz od kikirikija
Kremasta tekstura za slane i slatke recepte
€ 7,99(€ 15,98 / kg) -
Vetain
Bio namaz od badema
Cjeloviti namaz od badema za svaki dan
€ 7,99(€ 39,95 / kg) -
Vetain
Bio namaz od lješnjaka
Intenzivan užitak s punim okusom
€ 7,99(€ 39,95 / kg) -
Vetain
Bio namaz od indijskih oraščića
Kremasto i punog okusa
€ 7,99(€ 39,95 / kg)
Značajke i prednosti
- samo 1 sastojak: bio kikiriki
- bez dodanog šećera
- staklenka za višekratnu upotrebu
-
Bez šećera -
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Kremasti Bio namaz od kikirikija može se koristiti izravno iz staklenke kao namaz, u shakeu ili kao topping. Sastoji se isključivo od nježno prženog Bio kikirikija.
| Br. proiz. | VE-84 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 g |
| EAN: | 4262420250687 |
| Br. proizvođača: | 84 |
| Marke: | Vetain |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez šećera, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Mus |
| Svojstva : | Bez šećera, BEZ palminog ulja, Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2642 / 631 kj / kcal |
| Masti | 51 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 11 g |
| Ugljikohidrati | 9,4 g |
| od toga Šećer | 5,4 g |
| | 31 g |
| Sol | <0,01 g |
Sirovine
100 % Kikiriki (prženi) und blanchiert[1]
- sastojci iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Vetain GmbH, An der Flur 9, 85604 , Zorneding , Njemačka, support@vetain.de |
|---|