Njega psa - velika ponuda proizvoda za njegu

Pogledajte široku paletu proizvoda za različite dijelove tijela Vašeg četveronožnog prijatelja

Iako psi imaju mogućnost čišćenja pomoću jezika i zuba, oni su i dalje ovisni o podršci svog vlasnika ili vlasnice kada je u pitanju njega. Ovisno o pasmini postoji razlika u njezi dlake, kandža i drugih dijelova tijela. Svaki pas može biti podržan u njegovim dermatološkim osnovnim potrebama pomoću različitih pomagala.

Filtriranje i sortiranje

Cijena Marke Oblik prezentacije Alergeni Svojstva Područje upotrebe za životinje
Filteri

Njega psa: 22 proizvoda

Ewalia Krema za rane za kućne ljubimce

Ewalia Krema za rane za kućne ljubimce, 100 ml

  • prirodni sastojci
  • za površinske rane
  • podržava regeneraciju stanica kože
€ 17,85 € 18,79 (€ 178,50 / l)

Dostava do 07. listopada

Ewalia Balzam za njegu šapa

Ewalia Balzam za njegu šapa, 100 ml

  • pruža šapama hidrataciju
  • prirodna njega
  • za meku kožu
€ 19,94 € 20,99 (€ 199,40 / l)

Dostava do 07. listopada

NATUSAT Mast od crnog kima sa shea maslacem

NATUSAT Mast od crnog kima sa shea maslacem, 60 ml

  • za grubu, oštećenu kožu
  • pruža divnu elastičnost
  • pogodno i za pseće šape
€ 11,39 (€ 189,83 / l)

Dostava do 07. listopada

prodog Koncentrirani sapun

Verdesativa prodog prodog Koncentrirani sapun, 100 ml

  • snažno otapa prljavštinu
  • primjenjivo i na ustima
€ 10,49 (€ 104,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Canelo Krema za sunčanje za pse

Canelo Krema za sunčanje za pse, 30 ml

  • SPF 30+
  • za osjetljiva područja kože
  • šrirodna formula bez mirisa
€ 12,81 € 13,49 (€ 427,00 / l)

Dostava do 07. listopada

Perryfluff aktivni pjenasti šampon za pse

Stassek Perryfluff aktivni pjenasti šampon za pse, 500 ml

  • ugodan za psa
  • čisti nježno i temeljito
  • s ekstraktom listova masline
€ 7,21 € 7,59 (€ 14,42 / l)

Dostava do 07. listopada

Ewalia Krema za zaštitu šapa

Ewalia Krema za zaštitu šapa, 100 ml

  • za kožu i jastučiće pod jakim stresom
  • jača prirodnu zaštitnu funkciju kože
  • s ekstraktom ulja nevena
€ 19,94 € 20,99 (€ 199,40 / l)

Dostava do 07. listopada

Prodog ulje za ljepotu

Verdesativa prodog Prodog ulje za ljepotu, 100 ml

  • za sve kućne ljubimce
  • olakšava češljanje
  • ne lijepi
€ 19,79 (€ 197,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Ewalia Krema protiv svraba za kućne ljubimce

Ewalia Krema protiv svraba za kućne ljubimce, 100 ml

  • čisto prirodna kremasta baza
  • čuva prirodnu vlagu
  • s ekstraktom biljnog ulja
€ 18,79 (€ 187,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Canelo Brilliant šampon

Canelo Brilliant šampon, 200 ml

  • bez mirisa i silikona
  • nježni sapun od kokosovog ulja
  • bez palminog ulja
€ 12,81 € 13,49 (€ 64,05 / l)

Dostava do 07. listopada

Canelo Sprej za njegu kože i dlake

Canelo Sprej za njegu kože i dlake, 150 ml

  • njeguje kožu i dlaku biljnom snagom
  • podržava prirodnu ravnotežu kože
  • prikladno za osjetljive pse
€ 16,80 € 17,69 (€ 112,00 / l)

Dostava do 07. listopada

prodog šampon za pse - Neem

Verdesativa prodog prodog šampon za pse -​ Neem, 1 l

  • posebno pogodan za kožu
  • s pozitivnim osobinama
  • prikladno za bilo koju duljinu dlake
€ 36,56 € 38,49 (€ 36,56 / l)

Dostava do 07. listopada

Prodog pročišćujući šampon za pse - s ljekovitom glinom

Verdesativa prodog Prodog pročišćujući šampon za pse -​ s ljekovitom glinom, 1 l

  • idealno za masnu dlaku i kod dermatitisa
  • dobra podnošljivost
  • i za osjetljive životinje
€ 36,56 € 38,49 (€ 36,56 / l)

Dostava do 07. listopada

Prodog šampon za pse sa srednje dugom dlakom

Verdesativa prodog Prodog šampon za pse sa srednje dugom dlakom, 200 ml

  • posebno nježan
  • podržava zaštitnu barijeru kože
  • hrani i olakšava češljanje
€ 12,43 € 13,09 (€ 62,15 / l)

Dostava do 07. listopada

Canelo Balzam za šape

Canelo Balzam za šape, 100 ml

  • njeguje i štiti
  • ne ostavlja masni trag
  • isključivo biljno
€ 24,69 € 25,99 (€ 246,90 / l)

Dostava do 07. listopada

CBD VET mast za zaštitu šapa

CBD VITAL CBD VET mast za zaštitu šapa, 100 ml

  • idealno prije i poslije aktivnosti na otvorenom
  • pogodno za njegu ožiljaka
  • zaštita šapa od leda, soli na cesti i šljunka
€ 15,59 (€ 155,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Stassek PERRYCLEAN šampon za pse

Stassek PERRYCLEAN šampon za pse, 500 ml

  • raspetljava dlaku
  • pH neutralan i obnavlja lipide
  • daje svilenkasti sjaj
€ 6,69 (€ 13,38 / l)

Dostava do 07. listopada

Prodog šampon za pse s dugom dlakom

Verdesativa prodog Prodog šampon za pse s dugom dlakom, 200 ml

  • posebno blag za kožu
  • osigurava bolje raščešljavanje
  • kod neugodnih mirisa
€ 13,09 (€ 65,45 / l)

Dostava do 07. listopada

Prodog šampon za pse s kratkom dlakom

Verdesativa prodog Prodog šampon za pse s kratkom dlakom, 200 ml

  • idealno za osjetljivu i suhu kožu
  • pogodan i za štence
  • osobito blag za kožu
€ 13,09 (€ 65,45 / l)

Dostava do 07. listopada

Šampon za kućne ljubimce od meda i kamilice

Ewalia Šampon za kućne ljubimce od meda i kamilice, 300 ml

  • s uljem kamilice, sapunom od skute, medom
  • nježni šampon
  • daje sjaj i mekoću
€ 17,19 (€ 57,30 / l)

Dostava do 07. listopada

PERRYLUX sredstvo za ljepotu i raspetljavanje

Stassek PERRYLUX sredstvo za ljepotu i raspetljavanje, 450 ml

  • sprječava napad krpelja
  • olakšava svakodnevnu njegu
  • pH i mirisno neutralno
€ 11,09 (€ 24,64 / l)

Dostava do 07. listopada

Canelo Classic šampon

Canelo Classic šampon, 200 ml

  • sapun od kokosovog ulja
  • bez silikona
  • jednostavno raščešljavanje
€ 13,49 (€ 67,45 / l)

Dostava do 07. listopada