tetesept Intenzivna kupka Leđa i ramena, 125 ml

S prirodnim eteričnim uljima

€ 9,09

(€ 72,72 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 125 ml

Na stanju od 19. listopada

Zašto traje duže?

Zašto traje duže? Ovaj proizvod trenutno nije u našem skladištu, ali će uskoro biti dostupan. Možete ga prednaručiti - proizvod će biti poslan odmah po primitku novih zaliha. Zatvorite napomenu

Isporuka do srijeda, 21. listopada

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • može se koristiti svakodnevno
  • s uljem đumbira i metvice
  • nadopunjeno vražjom kandžom
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa tetesept Sol za kupanje za opuštanje mišića, 80 g

tetesept Intenzivna kupka Leđa i ramena, 125 ml € 9,09 (€ 72,72 / l)
tetesept Sol za kupanje za opuštanje mišića, 80 g € 2,09 (€ 26,13 / kg)
Ukupna cijena: € 11,18
Opis

Dug, naporan dan može se odraziti na cijelo tijelo. S ovim koncentratom za kupku marke tetesept možete posvetiti posebnu pažnju području ramena i leđa, a po potrebi se može koristiti i svakodnevno. Prirodna eterična ulja borovice, metvice, đumbira i limuna nadopunjena su vražjom kandžom i pretvaraju vašu kadu u idealno mjesto za opuštanje.

 

Primjena:

  • Ovisno o veličini kade, za jednu punu kupku dodajte otprilike 1 čep u vodu dok teče.
  • Temperatura kupanja: 35-38 °C
  • Trajanje kupanja: 10-15 minuta
Br. proiz. XOF-MUE-200000410
Sadržaj: 125 ml
EAN: 9005356029058
Br. proizvođača: 200000410
Marke: tetesept
Vrste proizvoda: Tuširanje i kupanje
Tip kože: Za svaki tip kože
Svojstva : Vegansko
Za koga?: Posebno za žene, Posebno za muškarce
Opće informacije: Ako ste trudni ili dojite, posavjetujte se s liječnikom prije uzimanja, nije prikladno za djecu
Sastojci (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Lauryl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamat, Polyglyceryl-3 Caprate/Caprylate/Succinate, Propylene Glycol, Limonene, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Citral, Xanthan Gum, Citric Acid, CI 16255, Citrus Aurantium Peel Oil, Potassium Sorbate, Camphor, Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil, Geraniol, Menthol, Citrus Lemon Peel Oil, Pinene, Lavandula Oil/Extract, Anethole, Amyl Salicylate, Acetyl Cedrene, Linalool, Linalyl Acetate, Carvone, Harpagophytum Procumbens Root Extract, Symphytum Officinale Root Extract, CI 28440

Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Austrija, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za tetesept Intenzivna kupka Leđa i ramena