Dodaci prehrani od životinjskih sastojaka

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke Oblik prezentacije Alergeni Svojstva Za koga? Dobro za
Filteri

Hranjive tvari od životinjskih komponenti: 1 - 30 od 67 proizvoda

Allergy Research Group Thyroid

Allergy Research Group Thyroid, 100 kapsule

  • goveđe tkivo štitnjače
  • nježno obrađeno
  • liofilizirano
€ 38,99 (€ 906,74 / kg)

Dostava do 07. listopada

American Biologics Liofilizirana prepeličja jaja

American Biologics Liofilizirana prepeličja jaja, 360 kapsule

  • liofilizirana prepeličja jaja
  • vrsta prepelica B-Mina
  • sa smeđim prosom i silicijem
€ 67,99 (€ 402,31 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

HOYER Propolis ekstrakt bez alkohola BIO

HOYER Propolis ekstrakt bez alkohola BIO, 30 ml

  • za unutarnju i vanjsku primjenu
  • u praktičnoj bočici
  • dobra topivost
€ 11,39 (€ 379,67 / l)

Dostava do 07. listopada

ZeinPharma Zelenousna školjka 500 mg

ZeinPharma Zelenousna školjka 500 mg, 90 veg. kap.

  • sadrži omega-3 masne kiseline
  • sadrži 2% glikozaminoglikana
  • original s obale Novog Zelanda
€ 16,99 (€ 333,14 / kg)

Dostava do 07. listopada

Medex Propolis forte pastile

Medex Propolis forte pastile, 18 pastile

  • s bioflavonoidima iz propolisa
  • obogaćene vitaminima A i C
  • pogodne i za djecu
€ 9,69 (€ 269,17 / kg)

Dostava do 07. listopada

Allergy Research Group Pancreas Pork

Allergy Research Group Pancreas Pork, 60 kapsule

  • 425 mg tkiva gušterače po kapsuli
  • sadrži prirodne enzime
  • liofilizirano iz uzgoja na pašnjacima
€ 38,49 (€ 1.283,00 / kg)

Dostava do 07. listopada

Medex Gelée Royal Junior

Medex Gelée Royal Junior, 90 ml

  • 10 ampula po 9 ml
  • s vitaminima A, C, E
  • klinički ispitano
€ 22,49 (€ 249,89 / l)

Dostava do 07. listopada

Nature Love Sango morski koralji

Nature Love Sango morski koralji, 90 kapsule

  • prirodni dobavljač kalcija i magnezija
  • nema prekomjerne eksploatacije živih koralja
  • prirodno bazično
€ 15,89 (€ 145,78 / kg)

Dostava do 07. listopada

Nordic Naturals Ulje jetre arktičkog bakalara

Nordic Naturals Ulje jetre arktičkog bakalara, neutralno (237 ml)

  • od 100 % divljeg bakalara
  • u molekularnom obliku triglicerida
  • neutralnog okusa, bez arome
€ 40,49 (€ 170,84 / l)

Dostava do 07. listopada

Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil, Limun

Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil, Limun, 237 ml

  • od 100 % divljeg bakalara
  • ugodan okus limuna
  • 1060 mg ukupnih omega-3 na 5 ml
€ 46,99 (€ 198,27 / l)

Dostava do 07. listopada

Medex Apikompleks®

Medex Apikompleks®, 250 g

  • med s pčelinjim peludom, matičnom mliječi i propolisom
  • obogaćen vitaminima C i B2
  • pogodan i za djecu
€ 14,79 (€ 59,16 / kg)

Dostava do 07. listopada

Medex Propolis C + Zn

Medex Propolis C + Zn, 20 Šum. tab.

  • 20 šumećih tableta
  • s bioflavonoidima
  • idealno i na putovanju
€ 10,79 (€ 92,22 / kg)

Dostava do 07. listopada

Medex Propolis oral junior

Medex Propolis oral junior, 30 ml

  • od 3 godine
  • sprej spreman za upotrebu s aplikatorom
  • proizvedeno na bazi vode
€ 18,09 (€ 603,00 / l)

Dostava do 07. listopada

Allergy Research Group Laktoferrin

Allergy Research Group Laktoferrin, 90 veg. kap.

  • 350 mg laktoferina po kapsuli
  • visoko pročišćeno iz kravljeg kolostruma
  • praktično dnevno doziranje
€ 181,99 (€ 3.033,17 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

3 Chenes Laboratoires Propolis Sirup

3 Chenes Laboratoires Propolis Sirup, 200 ml

  • prirodan sastav
  • specifični kompleks
  • s eteričnim uljem mente
€ 8,63 € 9,09 (€ 43,15 / l)

Dostava do 07. listopada

Medex Gelee Royale Super + D

Medex Gelee Royale Super + D, 30 kapsule

  • liofilizirana matična mliječ
  • s prirodnim 10-HDA
  • u kombinaciji s vitaminom D
€ 17,09 (€ 1.424,17 / kg)

Dostava do 07. listopada

Medex Gelee Royale forte Bio

Medex Gelee Royale forte Bio, 90 ml

  • 1500 mg matične mliječi
  • s vitaminom C iz organskog soka acerole
  • 10 ampula po 9 ml
€ 27,49 (€ 305,44 / l)

Dostava do 07. listopada

HOYER Matična mliječ + aloe vera pastile BIO

HOYER Matična mliječ + aloe vera pastile BIO, 60 komada

  • prirodne vitalne tvari
  • dragocjeno blago pčela
  • bez aroma i bojila
€ 5,19 (€ 0,09 / kom.)

Dostava do 07. listopada

Fleurance Nature Matična mliječ s ginsengom, bio

Fleurance Nature Matična mliječ s ginsengom, bio, 10 amp.

  • za svakodnevnu upotrebu
  • jednostavno doziranje
  • vegetarijanski
€ 15,59 (€ 82,05 / kg)

Dostava do 07. listopada

Allergy Research Group Thyroid Nutrition

Allergy Research Group Thyroid Nutrition, 60 tab.

  • s Iodoral® jodom i selenom
  • sadrži ašvagandu i koleus
  • optimizirano cinkom i vitaminom A
€ 43,49 (€ 724,83 / kg)

Dostava do 07. listopada

HOYER Manuka med + propolis sprej bio

HOYER Manuka med + propolis sprej bio, 20 ml

  • manuka MGO 300+
  • bez alkohola
  • praktičan format
€ 11,39 (€ 569,50 / l)

Dostava do 07. listopada

ZeinPharma Kondroitin 500 mg

ZeinPharma Kondroitin 500 mg, 90 kapsule

  • prirodni ugljikohidratni spoj
  • bez konzervansa
  • bez magnezijevog stearata
€ 34,49 (€ 605,09 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alpinamed Forte kapsule za mobilnost

Alpinamed Forte kapsule za mobilnost, 60 kapsule

  • važne omega-3 masne kiseline
  • s ribljim uljem
  • također za dijabetičare
€ 45,46 € 53,49 (€ 1.111,49 / kg)

Dostava do 07. listopada

Fleurance Nature Propolis & Eukalyptus Gummies bio

Fleurance Nature Propolis & Eukalyptus Gummies bio, 35 g

  • s medom
  • idealno za ponijeti
  • kutija za višekratno punjenje
€ 6,99 (€ 199,71 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sponser Sport Food Lactoferrin Caps

Sponser Sport Food Lactoferrin Caps, 90 tab.

  • s vitaminom C
  • s transportnom matricom
  • inovativna formulacija
€ 47,99 (€ 1.329,36 / kg)

Dostava do 07. listopada

Medex Gelée Royale Super + vitamin D

Medex Gelée Royale Super + vitamin D, 90 ml

  • 10 x 9 ml ampula
  • u tekućem obliku
  • za tinejdžere i odrasle
€ 20,99 (€ 233,22 / l)

Dostava do 07. listopada

Propolia Organic Green Propolis Capsules

Propolia Organic Green Propolis Capsules, 90 kapsule

  • za odrasle i djecu od 3 godine dalje
  • sadrži polifenole, flavonoide i artepilin C
  • 150 mg pročišćenog zelenog propolisa po kapsuli
€ 27,99 (€ 294,63 / kg)

Dostava do 07. listopada

Life Light Sango koralj

Life Light Sango koralj, 90 kapsule

  • od morskog koralja
  • s kalcijem i magnezijem
  • u optimalnom omjeru
€ 45,49 (€ 1.010,89 / kg)

Dostava do 07. listopada

Medex Geleé Royale Forte Bio

Medex Geleé Royale Forte Bio, 30 kapsule

  • klinički potvrđeno
  • s vitaminom C i agavinim sirupom
  • za odrasle
€ 22,99 (€ 638,61 / kg)

Dostava do 07. listopada

Optima Naturals Manuka Benefit

Optima Naturals Manuka Benefit, 30 tab.

  • s acerolom (vitamin C)
  • sa sibirskim ginsengom
  • sa cinkom
€ 19,89

Dostava do 07. listopada