Sonnentor Bio mljeveni čili, 40 g
Neizostavno u svakoj kuhinji!
€ 3,69
(€ 92,25 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- vrlo svestrano primjenjivo
- snažna boja
- blago slatkasta nota
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Ljutina je ono što čini razliku te mnogim jelima tek daje onaj pravi polet. Scovilleova vrijednost mljevenog čilija nalazi se na razini 6 od maksimalnih 10 stupnjeva ljutine. Mljeveni čili tvrtke Sonnentor ima jarku narančasto-crvenu boju i vatrenu ljutinu. Isto tako ima voćni miris i blago slatkastu notu.
Savjeti i priprema:
Za one koji vole ljuto, dodajte mljevene čili papričice u umake za tjesteninu i u curry, ili pak s njim pripremite marinade. Ali i deserti mogu dobro podnijeti malo vatre.
| Br. proiz. | XPI-ST-003545 |
|---|---|
| Sadržaj: | 40 g |
| EAN: | 9004145003545 |
| Br. proizvođača: | 3545 |
| Marke: | Sonnentor |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez jaja, Bez ribe, Bez soje, Bez laktoze, Bez celera, Bez senfa, Bez sezama, Bez lupina, Bez mekušca |
| Vrste proizvoda: | Začini |
| Svojstva : | Bio certificirano, BEZ kvasca, Vegansko, Vegetarijansko, BEZ pšenice, Bez umjetnih boja, Bez umjetnih aroma, Bez pojačivača okusa |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na suhom |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1348 / 322 kj / kcal |
| Masti | 16,63 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 3,15 g |
| Ugljikohidrati | 31,3 g |
| od toga Šećer | 29,74 g |
| | 11,74 g |
| Sol | 0,07 g |
Sirovine
mljeveni čili bio
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Austrija, www.sonnentor.com/de-at |
|---|