Sonnentor Bio klice "Keim-Trio", 120 g
Mješavina klica za staklenku za klijanje
€ 3,69
(€ 30,75 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- leća, rotkvica i sjemenke gorušice
- svježe i blago ljuto
- prirodno
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Volite DIY klice za svoje salate? Ovaj power trio od leće, rotkvica i sjemenki gorušice rastura: blaga ljutina i fine arome čine ovu mješavinu marke Sonnentor vrlo brzo omiljenom. Zahvaljujući brzom klijanju, i u hladnoj sezoni stalni je hit.
Napomena proizvođača: Vrijeme namakanja iznosi četiri do šest sati. Klice biste trebali ispirati dva puta dnevno. Nakon otprilike pet do šest dana spremne su za jelo. Ali pazite: pojedinačno su moguća i tvrda zrna!
| Br. proiz. | XPI-ST-01231 |
|---|---|
| Sadržaj: | 120 g |
| EAN: | 9004145012318 |
| Br. proizvođača: | 01231 |
| Marke: | Sonnentor |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1725 / 412 kj / kcal |
| Masti | 17,7 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,5 g |
| Ugljikohidrati | 32,8 g |
| od toga Šećer | 5,4 g |
| | 24,7 g |
| Sol | 0,02 g |
Pravne informacije
| Proizvođač: | Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Austrija, www.sonnentor.com/de-at |
|---|