Sonnentor Bio čaj "Frieden finden" - dvokomorna vrećica, 27 g
Za male trenutke opuštanja
€ 4,89
(€ 181,11 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- s bijelim čajem
- travnato-trpki okus
- sadržaj: 18 dvokomornih vrećica
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Uz ovu jedinstvenu mješavinu čaja, mali odmori u stresnim vremenima postaju posebno opuštajući. Pomno sastavljena kombinacija oduševljava svojim cvjetno-limunastim okusom i izvrsno pristaje uz orašaste deserte, jela od gljiva i couscous.
Sadržaj: 18 dvokomornih vrećica
Priprema: Ostavite 2 - 3 minute u vrućoj vodi od 80°C
- Ručno pakirano
- 100% bio
- Ekološko pakiranje
- CO2 neutralno
| Br. proiz. | XPI-ST-02587 |
|---|---|
| Sadržaj: | 27 g |
| EAN: | 9004145025875 |
| Br. proizvođača: | 2587 |
| Marke: | Sonnentor |
| čaj: | Vrećice čaja |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1130 / 270 kj / kcal |
| Masti | 2,23 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,64 g |
| Ugljikohidrati | 17,88 g |
| od toga Šećer | 3,4 g |
| | 24,63 g |
| Sol | 0,02 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Austrija, www.sonnentor.com/de-at |
|---|