Sonnentor Bio anis, 50 g
Jedinstven okus koji volite ili mrzite!
€ 2,99
(€ 59,80 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- okus sličan sladiću
- slatkasto-začinjena aroma
- vrlo svestran začin
-
Vegansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Ili ga volite ili mrzite: intenzivan i slatki okus anisa, koji podsjeća na sladić, jedinstven je, ali ipak nije za svakoga. Slatkasto-začinjena aroma anisa podsjeća na sladić. Počinjući uočljivom slatkoćom, puno tijelo razvija se začinjeno s osvježavajućom notom koju poznajemo od poznatih digestiva Ouzo, Pastis.
Savjeti i priprema:
U kuhinji se anis koristi za oplemenjivanje kruha, peciva i kolača. Anis se, međutim, pokazuje vrlo svestranim, pa se također rado koristi u indijskoj kuhinji. Riblja jela i alkoholna pića poput Pastisa ili Ouza također profitiraju od začinjene slatkoće. Savjet: Svoj okus najbolje razvija ako se netom prije upotrebe zgnječi u mužaru.
| Br. proiz. | XPI-ST-003200 |
|---|---|
| Sadržaj: | 50 g |
| EAN: | 9004145003200 |
| Br. proizvođača: | 3200 |
| Marke: | Sonnentor |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez jaja, Bez ribe, Bez soje, Bez laktoze, Bez celera, Bez senfa, Bez sezama, Bez lupina, Bez mekušca |
| Vrste proizvoda: | Začini |
| Svojstva : | BEZ kvasca, Vegansko, BEZ pšenice, Bez umjetnih boja, Bez umjetnih aroma, Bez pojačivača okusa |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1612 / 385 kj / kcal |
| Masti | 15,9 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,88 g |
| Ugljikohidrati | 35,4 g |
| od toga Šećer | 33,63 g |
| | 17,6 g |
| Sol | 0,04 g |
Sirovine
sjeme anisa bio
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Austrija, www.sonnentor.com/de-at |
|---|