Seeberger Zaslađene brusnice, 125 g
Za dodatnu porciju voća!
€ 2,37 € 2,79 -15%
(€ 18,96 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- kiselkasto-slatka aroma
- s vitaminom C
- za grickanje, kuhanje i obogaćivanje jela
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Prikladno uz to
Opis
Dajte svom jogurtu, kaši, mueslima ili jutarnjoj smoothie zdjelici dodatnu porciju voća! Ove ukusne, sušene brusnice ne sadrže samo vrijedan vitamin C i antioksidanse, već oduševljavaju svojim kiselkasto-slatkim okusom i svestranim mogućnostima primjene. Bez obzira želite li ih grickati čiste, koristiti kao posip ili za kuhanje i pečenje, zajamčeno su uvijek pravi užitak!
| Br. proiz. | XPI-MM-1857607 |
|---|---|
| Sadržaj: | 125 g |
| EAN: | 4008258185001 |
| Br. proizvođača: | 1857607 |
| Marke: | Seeberger |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Voće i sušeno voće |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1415 / 338 kj / kcal |
| Masti | 1,3 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,4 g |
| Ugljikohidrati | 78 g |
| od toga Šećer | 68 g |
| | 0,3 g |
| Sol[1] | 0,03 g |
- Prirodno sadrži sol
Sirovine
60 % brusnice, šećer, suncokretovo ulje
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|