Nature's Plus Source of Life® – Minitabs, 360 tabl.
Dodaci prehrani na bazi cjelovitih namirnica
€ 115,89 € 121,99 -5%
(€ 289,73 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- potpuni multivitamin
- lako se guta
- hipoalergena formula
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena
Opis
Ove hipoalergene mini-tablete su praktičan i kompaktan multivitaminski proizvod. Napravljene od koncentrata cjelovitih namirnica bogatih esencijalnim masnim kiselinama i prebiotičkim vlaknima, njihova mala veličina olakšava gutanje.
Preporučeni unos:
Uzmite 6 mini tableta jednom dnevno uz obrok ili prema preporuci liječnika.
| Br. proiz. | DS-30584 |
|---|---|
| Sadržaj: | 360 tabl. |
| EAN: | 097467305847 |
| Br. proizvođača: | [NP-30584] |
| Marke: | Nature's Plus |
| Oblik prezentacije: | Tableta |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Multis |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Hormoni, Imunološki sustav |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sastav
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (6 tab.) |
|---|---|
| Vitamin A (beta karoten) | 3.000 µg |
| vitamin C (askorbinska kiselina) | 1.000 mg |
| vitamin D (kalciferol) | 25 µg |
| Vitamin E (d-alpha tocopheryl succinate) | 134 mg |
| Vitamin B1 (tiamin-hidroklorid) | 25 mg |
| vitamin B2 (riboflavin) | 25 mg |
| niacin | 40 mg NE |
| vitamin B6 (piridoksin-HCl) | 25 mg |
| Folate (as calcium L-5-methyltetrahydrofolate) | 667 mcg DFE |
| Vitamin B12 (metilkobalamin) | 1.000 µg |
| biotin | 100 µg |
| pantotenska kiselina (kalcijev pantotenat) | 60 mg |
| | 30 mg |
| kalcij (kao askorbat, karbonat, citrat) | 18 mg |
| željezo | 18 mg |
| jod | 150 µg |
| | 100 mg |
| | 15 mg |
| Selenium | 25 µg |
| Bakar | 0,5 mg |
| Mangan | 2 mg |
| Krom | 20 µg |
| molibden | 38 µg |
| Spirulina | 1.000 mg |
| prebiotičke mješavine vlakana i masnih kiselina | 500 mg |
| bioflavonoidi | 60 mg |
| Panax ginseng | 50 mg |
| inozitol | 30 mg |
| Kvercetin | 30 mg |
| Papain | 30 mg |
| Rutin | 25 mg |
| Betain-HCl | 25 mg |
| Jabučni pektin | 20 mg |
| PABA (para-aminobenzoenska kiselina) | 15 mg |
| Chlorophyll | 15 mg |
| Bromelain | 12 mg |
| Hesperidin-kompleks | 10 mg |
| Amylase | 5 mg |
| Lipase | 5 mg |
| Karotinoidi | 4 mg |
| Policosanol | 200 µg |
| vitamin K | 80 µg |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po maks. dnevnoj dozi/porciji (6 tab.) |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 42 / 10 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 2 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 1 g |
| | 1 g |
| Sol | 0 g |
Sirovine
dikalcijev fosfat, mikrokristalna celuloza, Hidroksipropilceluloza, magnezij (kao oksid), biljna celuloza, Željezovi fumarat,
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Deltastar Nutrients B.V., Floriadelaan 10, 5928 RK, Venlo, Nizozemska, service@deltastar.nl |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Nature's Plus Source of Life®– Minitabs
22 recenzije kupaca u drugim jezicima
| 5 zvjezdice | | 26 | (89%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 2 | (6%) |
| 3 zvjezdice | | 1 | (3%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
29 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 22 recenzije na drugim jezicima.
- Bez recenzija.