Seeberger Ušećereni kikiriki sa šećernom korom i sezamom, 150 g
Savršena kombinacija
€ 2,09
(€ 13,93 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- s ukusnim hrskavim sezamom
- hrskavi snack
- ušećerene jezgre kikirikija
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Prikladno uz to
Opis
U ovom ukusnom snacku tvrtke Seeberger susreće se nekoliko poslastica odjednom! Ušećerene jezgre kikirikija koje oduševljavaju svojim maslačnim okusom, slatka, karamelizirana kora i blago gorkaste sjemenke sezama stvaraju savršenu sinergiju koja svaki zalogaj čini pravom feštom za okusne pupoljke!
| Br. proiz. | XPI-MM-0313901 |
|---|---|
| Sadržaj: | 150 g |
| EAN: | 4008258031001 |
| Br. proizvođača: | 0313901 |
| Marke: | Seeberger |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | H - Orašasti plodovi |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2290 / 547 kj / kcal |
| Masti | 34 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 5,9 g |
| Ugljikohidrati | 38 g |
| od toga Šećer | 36 g |
| | 19 g |
| Sol[1] | 0,02 g |
- Enthält von Natur aus Salz
Sirovine
60 % Erdnusskerne, rohrzucker, 5 % Sezamove sjemenke, Glukosesirup
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|