Seeberger Soft šljive bez koštica, 200 g
Voćni snack
€ 3,29
(€ 16,45 / kg, uključ. 5% PDV
Značajke i prednosti
- bez dodanog šećera
- predivno mekana tekstura
- pun okus
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Seeberger postupku oplemenjivanja ove šljive duguju svoju predivno meku teksturu te voćni okus punog tijela! Budući da su već bez koštica, mogu se izravno grickati, a uz to su i bez dodanog šećera i konzervansa - čisti užitak!
| Br. proiz. | XPI-MM-2914502 |
|---|---|
| Sadržaj: | 200 g |
| EAN: | 4008258291016 |
| Br. proizvođača: | 2914502 |
| Marke: | Seeberger |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Voće i sušeno voće |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, Bez konzervansa, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 963 / 230 kj / kcal |
| Masti | 0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,1 g |
| Ugljikohidrati | 52 g |
| od toga Šećer[1] | 28 g |
| | 2,8 g |
| Sol[2] | 0,02 g |
- enthält von Natur aus Zucker
- Enthält von Natur aus Salz
Sirovine
Šljive
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|