Seeberger Slatke kokice za mikrovalnu pećnicu, 90 g
Savršeno za filmsku večer
€ 0,99
(€ 11,00 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- sa slatkim premazom
- brza i jednostavna priprema
- bez palminog ulja
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Prikladno uz to
Opis
Ove slatke kokice tvrtke Seeberger najbolje su prikladne kada vas kod kuće uhvati želja za grickanjem! Pripremljene u tren oka u mikrovalnoj pećnici isporučuju vam ukusan snack bogat dijetalnim vlaknima!
Kokice oduševljavaju svojim slatkim premazom i laganom hrskavošću. Od palminog ulja, umjetnih pojačivača okusa i aditiva dosljedno se odustalo. Naravno, slatke kokice možete dodatno oplemeniti cimetom ili tekućom čokoladom!
Priprema:
Pripremite u mikrovalnoj pećnici nekoliko minuta na najvišoj snazi (maks. 1.000 vata).
| Br. proiz. | XPI-MM-5269404 |
|---|---|
| Sadržaj: | 90 g |
| EAN: | 4008258526064 |
| Br. proizvođača: | 5269404 |
| Marke: | Seeberger |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bogato vlaknima |
| Vrste proizvoda: | Snack |
| Svojstva : | BEZ palminog ulja, Vegansko, Vegetarijansko, Bez pojačivača okusa |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1562 / 373 kj / kcal |
| Masti | 12 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 3 g |
| Ugljikohidrati | 56 g |
| od toga Šećer | 25 g |
| | 0 g |
| Sol[1] | <0,01 g |
- Prirodno sadrži sol
Sirovine
65 % kukuruz kokičar, šećer, ulje (suncokretovo ulje bogato oleinskom kiselinom, emulgator (mono- i digliceridi masnih kiselina), prirodna aroma), Dekstroza
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|