Hochgenuss Slani snack od slanutka, 120 g
Isprobajte nešto drugačije za grickanje
€ 2,09
(€ 17,42 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- prženo bez masnoće
- s proteinima i vlaknima
- hrskavo i ukusno
Opis
Ova grickalica od slanutka marke Hochgenuss predstavlja se kao krepki međuobrok pripremljen s posebnom pažnjom. Slanutak se ne samo suši, već i dvostruko prži potpuno bez dodane masnoće kako bi se osigurao hrskav zagriz i intenzivna aroma. Na kraju, prstohvat soli pruža savršen okus!
Budući da se grickalica sastoji od 98 % slanutka, ona postaje prirodni izvor proteina i vlakana. Bilo kao hrskavi međuobrok ili kao ukusan dodatak salatama i raznim jelima – Hochgenuss slanutak je svestran u primjeni!
| Br. proiz. | XPI-MM-408036 |
|---|---|
| Sadržaj: | 120 g |
| EAN: | 2200275523398 |
| Br. proizvođača: | 408036 |
| Marke: | Hochgenuss |
| Vrste proizvoda: | Snack |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
98 % Slanutak, 2 % Sol
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1549 / 370 kj / kcal |
| Masti | 6,6 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,9 g |
| Ugljikohidrati | 49 g |
| od toga Šećer | 2,79 g |
| | 23,4 g |
| Sol | 1,13 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | NutriPur GmbH , Weststr. 35, 06126 , Halle, Njemačka, www.nutripur.eu |
|---|