Hochgenuss Pšenične klice, 250 g
Ono najbolje iz zrna pšenice
€ 1,19
(€ 4,76 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- bogato vitaminima i mineralima
- visok udio vlakana
- fin okus
Opis
Pšenične klice su dragocjeni izdanci pšeničnog zrna i prava su riznica vrijednih hranjivih tvari. Bogate su vitaminom E, vitaminom B1, mineralima poput željeza, magnezija i fosfora te bjelančevinama. Također se odlikuju visokim udjelom višestruko nezasićenih masnih kiselina.
Svestranost pšeničnih klica marke Hochgenuss očituje se u njihovoj primjeni u brojnim kulinarskim područjima. Zahvaljujući svom skladnom okusu, posebno su prikladne za oplemenjivanje žitarica i mliječnih proizvoda. Osim toga, nude ukusan način da se slatkim jelima i desertima doda dodatna nutritivna snaga.
| Br. proiz. | XPI-MM-100294 |
|---|---|
| Sadržaj: | 250 g |
| EAN: | 2200236942626 |
| Br. proizvođača: | 100294 |
| Marke: | Hochgenuss |
| Vrste proizvoda: | Brašno |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
pšenične klice
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1620 / 387 kj / kcal |
| Masti | 11 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,9 g |
| Ugljikohidrati | 34 g |
| od toga Šećer | 17 g |
| | 33 g |
| Sol | <0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | SchapfenMühle GmbH & Co. KG, Franzenhauserweg 21, 89081, Ulm, Njemačka, info@schapfenmuehle.de, schapfenmuehle.de |
|---|